"Sprzedaż i charakter" od dziś w księgarniach

"Sprzedaż i charakter" od dziś w księgarniach
22 stycznia trafia do księgarń kolejne wznowienie (piąte już) książki Iwony Opiełki – Majewskiej Sprzedaż i charakter.

 

Życie w XXI wieku wymaga wielu nowych umiejętności. Obojętnie, czy chodzi o znalezienie pracy, wychowanie dzieci czy inną aktywność, liczą się profesjonalizm, perfekcja i wiedza.

Nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak ważnymi składnikami naszego sukcesu są pasja i charakter. O tym właśnie jest ta książka: jak doskonalić siebie zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. To książka o tym, jak żyć z pasją i czerpać zadowolenie ze swego życia. Jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy zajmują się sprzedażą.

Iwona Majewska – Opiełka jest psychologiem i specjalistką w dziedzinie zarządzania. Autorką trzynastu książek spierających rozwój ludzi i firm (m.in. Korepetycje z sukcesu, Czas kobiet, Agent pozytywnej zmiany – ukazały się nakładem REBISU), tłumaczką 7 nawyków skutecznego działania Stephena R. Coveya, trenerką , coachem, doradcą przedsiębiorców i menedżerów. Twórczynią logodydaktyki – spójnej koncepcji wspierającej rozwój jednostki i firmy. Pierwsza zaszczepiła w Polsce psychologię pozytywną i ideę samodoskonalenia. Prekursorka szkoleń dla liderów i kobiet. Ekspert w dziedzinie sprzedaży i kierowania ludźmi. Laureatka prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii „trener sprzedaży roku 2011”. Pisze blog – http://www.majewska-opielka .pl/blog/
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.