Czy można upolować miłość?

Czy można upolować miłość?
Czy można upolować miłość?

Ciepła, przepełniona humorem opowieść o marzeniach i naiwności, ale także o potędze przyjaźni i potrzebie miłości oraz zaufania.

„Polowanie na motyle” to najnowsza książka Krystyny Mirek. Autorka opisuje w niej losy trzech dziewczyn, przyjaciółek, które wchodząc w dorosłe życie muszą zmierzyć się z własnymi wyobrażeniami o szczęściu. Często są to naiwne złudzenia, w związku z tym trafiają na przeszkody, doświadczają rozczarowań i na własnej skórze przekonują się o błędach, które przecież tak łatwo popełnić. Czy oby na pewno „szczęście” znaczy dla wszystkich to samo?

Weronika, Kasia i Klaudia. Różnią się prawie wszystkim – wykształceniem, poglądami na różne aspekty życia i aspiracjami na przyszłość. Jednak łączy je to, o czym marzą kobiety na całym świecie… o miłości. Każda z przyjaciółek ma swoje sposoby na „upolowanie motyli”, czyli znalezienie miłości swojego życia. Najpierw jednak muszą sobie uświadomić, ile warto poświęcić dla miłości i czy nie jest za późno, aby zrealizować marzenia.

O  autorce:
Krystyna Mirek jest absolwentką polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wraz z mężem i córkami mieszka niedaleko Puszczy Niepołomickiej. Jej debiutem literackim jest książka „Prom do Kopenhagi”. 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.