Angielski według Beaty Pawlikowskiej

Angielski według Beaty Pawlikowskiej
Angielski według Beaty Pawlikowskiej

Połączenie nauki języka angielskiego oraz pozytywnego myślenia

Fiszki do nauki języka angielskiego „Inspirational English” to niecodzienny projekt autorstwa znanej podróżniczki Beaty Pawlikowskiej. Zestaw do nauki będzie dostępny od 7 listopada 2012 r. w salonach Empik.

Inspirujące słówka do nauki języka angielskiego mają na celu nie tylko naukę języka, ale także uczą pozytywnego myślenia i pomagają podnieść poczucie własnej wartości. Karteczki opatrzone są ilustracjami autorstwa Beaty Pawlikowskiej. Zestaw jest bardzo funkcjonalny – z fiszek można korzystać w różnych miejscach.

„Kiedy miałam siedemnaście lat, zaczęłam słuchać Beatlesów i strasznie chciałam zrozumieć o czym śpiewają. Zaczęłam się więc uczyć angielskiego, ale ciągle mi było za mało i za wolno. Wpadłam więc na pomysł, żeby zabierać ze sobą do autobusu pudełka od zapałek z karteczkami, na których napisałam słowa i wyrażenia do zapamiętania. Dzięki temu nie musiałam marnować ani jednej chwili! Uczyłam się podczas podróży do szkoły i na wagary, w autobusie i na plaży, podczas czekania na przystanku i stania w kolejce.” – wspomina Beata Pawlikowska.

O autorce:
Beata Pawlikowska
– pisarka, podróżniczka, fotograf, dziennikarka. Z pasją pisze i opowiada o podróżach, spełnianiu marzeń i odnalezieniu się w „dżungli życia”. Organizuje wyprawy do dżungli amazońskiej i w inne egzotyczne miejsca. Pisze książki, felietony i reportaże. Fotografuje. Ilustruje książki. Autorka ponad czterdziestu książek, w tym pierwszej polskiej książki opublikowanej przez National Geographic. W Radiu ZET w każdą niedzielę od 10.00 do 14.00 prowadzi audycję „Świat według Blondynki”.

Dane wydawnicze:
Autor: Beata Pawlikowska, tytuł: „Inspirational English”, Wydawnictwo G+J Książki, data premiery: 7 listopada 2012 roku.
ISBN 978-83-7778-206-4, cena detaliczna 49,90 zł, format 76 x 174 x 80 mm, liczba kartek 1008, kategoria: karteczki do nauki języka angielskiego, oprawa pudełko.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Swoboda-Młynarczyk, e-mail: magda@swobodapr.pl, tel. 692 444 289
Magda Graczyk, e-mail: magdagraczyk@swobodapr.pl, tel. 504 351 991

O Wydawnictwie G+J Książki
Wydawnictwo książkowe G+J istnieje od ponad dwudziestu lat. W ofercie ma ponad 600 tytułów. Rocznie wydaje ponad 300 pozycji książkowych. Są one opatrzone brandem G+J Książki i National Geographic. G+J Książki to czołowy wydawca literatury pięknej i popularnej, którego oferta obejmuje ponad 300 tytułów (powieści, thrillery, poradniki, biografie, kulinaria i książki dla dzieci). W 2012 r. jako jedyny wydawca, G+J Książki otrzymało aż dwie statuetki Bestseller Empiku 2011. National Geographic jest liderem w dziedzinie publikacji ilustrowanych. Katalog wydawniczy obejmuje literaturę podróżniczą, poradniki fotograficzne, przewodniki turystyczne, książki popularnonaukowe dla dzieci i dorosłych oraz albumy. W sprzedaży jest ponad 200 tytułów. Znakiem rozpoznawczym publikacji National Geographic jest nie tylko charakterystyczna żółta ramka, ale także doskonałej jakości zdjęcia najwybitniejszych fotografików na świecie.
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.