Na tropie angielskich słówek – gra do nauki języka

Przegląd

Edukacyjna gra planszowa do wczesnej nauki języka angielskiego!

Na tropie angielskich słówek to edukacyjna gra planszowa typu wyścig przeznaczona dla przedszkolaków i wspierająca naukę podstawowych zwrotów w języku angielskim. Stanowi znakomity wstęp do poznania najprostszych słówek i podstaw gramatyki.

Prócz rozwijania umiejętności mówienia po angielsku gra ćwiczy umiejętność rywalizacji, spostrzegawczość oraz refleks.

Gra „Na tropie angielskich słówek” to wyścig, w którym wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do mety. Ruch graczy przyspieszają dwie rzeczy: rozwiązanie zagadki w języku angielskim oraz wypatrzenie na planszy zwierzęcia z karty. W skład gry wchodzi duża plansza z rysunkiem zoo, 55 kart z quizem oraz grą obserwacyjną, pionki i kostka.

Atrakcyjne i realistyczne ilustracje ułatwiają dziecku przyswajanie wiedzy oraz są znakomitym sposobem na poznanie podstawowego słownictwa angielskiego.

Plansza została wykonana z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Autorzy:
Maciej Łazowski – ilustrator, projektant, twórca komiksów. Mieszka w Warszawie z żoną Urszulą, czterema świnkami morskimi i chomikiem.

Filip Depa – leworęczny ilustrator, grafik. Mieszka w Krakowie wraz z żoną Kasią i dwiema córkami, najsurowszymi krytykami jego dzieł.

Barbara Jakubowska – autorka zagadek do nauki języka angielskiego dla dzieci.

Na tropie angielskich słówek ( )
EAN: 5907608646751
Wiek: 3–8 lat
Zawartość pakietu: plansza, 55 kart, pionki, kostka
www.KapitanNauka.pl

Kategorie: Edukacja