Mroczny thriller od G+J Książki

Mroczny thriller od G+J Książki
Zupełnie inne spojrzenie na grozę

Zaułek potworów

„Zaułek potworów” to historie strasznych postaci znanych z horrorów opowiedziane z punktu widzenia… ich samych! Książka pod redakcją Christophera Goldena ukazała się 7 listopada nakładem wydawnictwa G+J Książki.

Demony i gobliny, mroczni bogowie i kosmici, mityczne i legendarne stworzenia czające się w ciemności i bestie w ludzkiej skórze. Bohaterami książki są potwory – od Lucyfera po Mordreda, od baśniowych istot porywających dzieci po Złą Czarownicę z Zachodu i stwora Frankensteina. Człowiek postrzega te istoty jako straszliwe, przerażające monstra, lecz one same widzą siebie w innym świetle.
W „Zaułku potworów” zebrane zostały opowieści najpopularniejszych pisarzy horrorów. Znajdziemy w nich wyznania o lęku, szaleństwie i śmiechu, filozoficzne rozprawy i okrutne zakręty losu, pożerające ludzi rośliny, a nawet pewną dozę sympatii dla diabła.

O autorze: Christopher Golden jest autorem bestsellerów i laureatem wielu nagród literackich, w tym nagrody Brama Stokera przyznawanej za wybitne osiągnięcia w dziedzinie literatury grozy przez Stowarzyszenie Pisarzy Horrorów. Jego powieści zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. Więcej informacji na stronie www.christophergolden.com

Dane wydawnicze:
Autor: pod red. Christophera Goldena, tytuł: „Zaułek potworów”, wydawnictwo G+J Książki, ISBN 978-83-7778-266-8, cena detaliczna: 34,90 zł, format: 130 x 195 mm , liczba stron: 440, kategoria: horror, oprawa miękka, data premiery:
7 listopada 2012 roku.

Kontakt dla mediów:
Magdalena Swoboda, mail: magda@swobodapr.pl, tel. 692 444 289
Magda Graczyk, mail: magdagraczyk@swobodapr.pl, tel. 504 351 991

Patroni medialni:

O Wydawnictwie G+J Książki
Wydawnictwo książkowe G+J istnieje od ponad dwudziestu lat. W ofercie ma ponad 600 tytułów. Rocznie wydaje ponad 300 pozycji książkowych. Są one opatrzone brandem G+J Książki i National Geographic. G+J Książki to czołowy wydawca literatury pięknej i popularnej, którego oferta obejmuje ponad 300 tytułów (powieści, thrillery, poradniki, biografie, kulinaria i książki dla dzieci). W 2012 r. jako jedyny wydawca, G+J Książki otrzymało aż dwie statuetki Bestseller Empiku 2011. National Geographic jest liderem w dziedzinie publikacji ilustrowanych. Katalog wydawniczy obejmuje literaturę podróżniczą, poradniki fotograficzne, przewodniki turystyczne, książki popularnonaukowe dla dzieci i dorosłych oraz albumy. W sprzedaży jest ponad 200 tytułów. Znakiem rozpoznawczym publikacji National Geographic jest nie tylko charakterystyczna żółta ramka, ale także doskonałej jakości zdjęcia najwybitniejszych fotografików na świecie.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.