Mroczne Thrillery Bestsellerowych Autorów

Mroczne Thrillery Bestsellerowych Autorów
„Miecz Gideona” Douglas Preston, Lincoln Child

Trudne dzieciństwo, pozbawione ojca. Tajemnica powierzona przez matkę na łożu śmierci. Gideon Crew – bohater powieści, nie ma łatwego życia, ale za to liczne talenty. Jako genialny włamywacz i oszust wzbija się na szczyty swojego fachu. Jednak jedna sprawa nie pozwala mu zaznać spokoju. Gideon postanawia oczyścić dobre imię swojego ojca, który został oskarżony o zdradę stanu. Pragnienie to pociąga za sobą  groźne konsekwencje, a nietypowe zdolności bohatera zapadają w uwagę pewnej potężnej i wpływowej osobie. Wielbiciele duetu Douglas Preston i Lincoln Child mają nowy powód do radości. Miecz Gideona to kolejny tytuł pisarskiej spółki, który dostarcza rozrywki najlepszym poziomie.

„Nową powieścią Preston i Child dowodzą, że diabeł rzeczywiście tkwi w szczegółach”– Entertainment Weekly

„Nikt nie dostarcza tak doskonałej rozrywki jak doświadczona spółka autorska Preston-Child”– Publishers Weekly

 
 
„Gabinet osobliwości” Douglas Preston, Lincoln Child

W starym tunelu pod Nowym Jorkiem zostają odkryte szczątki ponad trzydziestu okaleczonych ciał. Kiedy do akcji wkracza charyzmatyczny i ekscentryczny agent FBI – Pendergast, w mieście dochodzi do kolejnej fali morderstw. Ale sprawca wcześniejszej zbrodni powinien już dawno nie żyć. Tamta masakra wydarzyła się bowiem ponad sto lat temu. Kto jest odpowiedzialny za nowe zabójstwa? To pytanie do Pendergasta i jego przyjaciół.

„Autorzy barwnie kreują obraz Nowego Jorku z przeszłości i teraźniejszości. Postacie są intrygujące i tajemnicze, akcja zaś trzyma w napięciu do ostatniej strony. To powieść, od której nie sposób się oderwać!”. Publishers Weekly

„Barwne postacie, błyskotliwe dialogi, wartka akcja”. Library Journal

Agent CIA Wyman Ford wyrusza z tajną misją do Kambodży, by odnaleźć źródło pochodzenia przepięknych klejnotów, które wydają się
nie z tego świata i okazują się śmiercionośne. W tym samym czasie w jednym z kraterów księżyca Marsa naukowcy odkrywają tajemniczą konstrukcję. Urządzenie wydaje się czynne. Oddało już dwa ostrzegawcze strzały. Czy obcym uda się unicestwić Ziemię?

„Konfrontacja” Douglas Preston

Agent CIA Wyman Ford wyrusza z tajną misją do Kambodży, by odnaleźć źródło pochodzenia przepięknych klejnotów, które wydają się nie z tego świata i okazują się śmiercionośne. W tym samym czasie w jednym z kraterów księżyca Marsa naukowcy odkrywają tajemniczą konstrukcję. Urządzenie wydaje się czynne. Oddało już dwa ostrzegawcze strzały. Czy obcym uda się unicestwić Ziemię?
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.