Rośnie zainteresowanie książką "Cztery umowy"

Rośnie zainteresowanie książką "Cztery umowy"
„lektura obowiązkowa w każdej firmie, na każdym stanowisku. Gdyby jeszcze rządzący mogli przeczytać ze zrozumieniem!”
Maja Krementowska
(fragment recenzji z www.merlin.pl )
Cztery umowy Don migiel Ruiz

PONAD 3 MILIONY SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W USA.
KSIĄŻKA PRZETŁUMACZONA NA 30 JĘZYKÓW

Książka CZTERY UMOWY cieszy się na naszym rynku coraz większym zainteresowaniem.
W sierpniowym numerze miesięcznika ZWIERCIADŁO otrzymała świetną recenzję Pani Renaty Arendt-Dziurdzikowskiej. Zachęcamy do lektury!

Recenzja czytelniczki z www.merlin.pl :

Maja Krementowska  2007-07-16

Dwie umowy są oczywiste: „szanuj swoje słowo” i „rób wszystko najlepiej jak potrafisz”. Następna: „nie zakładaj niczego z góry” oznacza nie kombinuj, nie kręć – nie bój się i powiedz jak jest. Ostatnia: „nie bierz niczego do siebie” – jest chyba najtrudniejsza. Gdy coś komentujesz ludzie uwagi biorą do siebie, stąd już krok do awantury. A jak udowadnia autor, każdy śni swój sen i często wydaje mu się, że musi się bronić. Stąd wiele stresów codziennych. Uważam, że jest to lektura obowiązkowa w każdej firmie, na każdym stanowisku. Gdyby jeszcze rządzący mogli przeczytać ze zrozumieniem!

Recenzja z serwisu rekomendującego książki www.biblionetka.pl

Najważniejsze w życiu rzeczy tak naprawdę są proste
autor: Meszuge, dodana: 17.04.2007

Problem bardzo często polega na tym, że lekceważymy proste rozwiązania. Życie wydaje nam się tak skomplikowane, a nasze kłopoty tak spiętrzone, że z góry zakładamy potrzebę stosowania jakichś niesamowicie rozbudowanych systemów zaradczych.
Nie daj się zwieść prostocie czterech tolteckich umów. Wydrukowano je nawet na skrzydełku książki, ale dopiero z jej treści można się dowiedzieć, jak zastosować je w swoim życiu. I wówczas okazuje się, że czasem prosta zmiana nastawienia, rezygnacja z przekonań, które właściwie nie wiadomo skąd się wzięły, mogą całkowicie odmienić nasze życie.
Tak, tak, tak i jeszcze raz tak.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.