Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

Przegląd

Jesteście fanami serialu „Przyjaciele”?

Jak dużo razy oglądaliście serial?

Znacie na pamięć wszystkie odcinki i doskonale pamiętacie, na ile kategorii dzieli ręczniki Monika?

Z okazji 25-lecia emisji pierwszego odcinka serialu już dziś do księgarń trafiła książka właśnie dla Was: Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie. Choć miliony fanów twierdzą, że wiedzą o Friendsach wszystko, ta książka przekonuje, że można dowiedzieć się o nich jeszcze więcej.


Wiedzieliście, że serialowa Phoebe musiała zajść w ciążę, ponieważ grająca ją Lisa Kudrow spodziewała się dziecka w życiu prywatnym?
A czy przypuszczaliście, że po tylu sezonach i latach spędzonych razem na planie, podczas kręcenia ostatniego odcinka ostatniego sezonu w opróżnionym z mebli mieszkaniu Moniki, aktorzy mylili się, zapominali kwestii i płakali ze wzruszenia, że to już koniec?
Książka z pewnością Was zaskoczy i odkryjecie wiele ciekawych i śmiesznych faktów, o których jako fani nie mieliście pojęcia. Chcecie przypomnieć sobie ulubione hasła? Obejrzyjcie serial. Ale jeśli chcecie poznać jego kulisy i tajemnice aktorów, przeczytajcie jedyną w Polsce książkę Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

 

 

PRZYJACIELE TEN O NAJLEPSZYM SERIALU NA ŚWIECIE
KELSEY MILLER
Wydawnictwo Sine Qua Non
ean 9788381293082
data premiery 2019-09-13
strony 370
okładka Miękka ze skrzydełkami
format 205x140x26 mm

 

Kategorie: Literatura