"Herbata z jaśminem" wkrótce w księgarniach

"Herbata z jaśminem" wkrótce w księgarniach
Herbata z jaśminem

Rodzinie Martyny daleko do ideału. Dziewczyna nie znajduje w niej oparcia i z zazdrością obserwuje nowych sąsiadów, tak radosnych i szczęśliwych. Ona nie może liczyć na zbyt wiele rodzicielskiej miłości, dlatego akceptacji i ciepła szuka w kontaktach z obcymi.

Jednak nieufność oraz wrodzony pesymizm utrudniają jej tworzenie bliższych więzi, nawet z ludźmi, na których jej zależy…

Czy komuś wreszcie uda się dotrzeć do serca dziewczyny i nauczyć ją optymizmu? A może nawet ofiarować miłość i zapewnić poczucie bezpieczeństwa, o których tak marzy?

Agnieszka Gil opowiada o dojrzewaniu, trudnej sztuce radzenia sobie z własnymi uczuciami oraz umiejętności dostrzegania jasnych stron w życiu.

Agnieszka Gil – wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Odkąd pamięta, opowiada bajki. Zadebiutowała w antologii „Wesołe historie” (2004), publikuje także w lokalnych miesięcznikach. W 2008 roku ukazała się jej powieść „Dziki szczaw”.
Pisarka współpracuje z serwisem dla rodziców eDziecko.pl, czasopismem dla młodzieży „Świat Matematyki” oraz miesięcznikiem „Pawłowice”, gdzie publikuje cykl tekstów dla rodziców, wykazując, że różne przybytki niesłusznie kojarzą się z zakurzoną nudą. Zabiera swoje dzieci w ciekawe miejsca, starając się oswoić je z miastem i jego historią. Dzieli się tym później z innymi rodzicami. Najłatwiej spotkać ją na blogu „Piszę z Wrocławia” (agnieszkagil.blox.pl) albo w bibliotece, gdzie prowadzi dwutorowy autorski cykl „GILgotki” – tematyczne spotkania dla dzieci z rodzicami, podczas których organizuje zabawy dla  małych czytelników. „GILgotki, czyli Agnieszka Gil zaprasza” to cykl, w którym autorka gości pisarzy opowiadających o swojej pracy i ilustratorów prowadzących warsztaty plastyczne.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.