Zacna książka, nowy filmik, promocje

Zacna książka, nowy filmik, promocje
Zacna książka, nowy filmik, promocje… to wszystko w Impulsie

 
Premiera!  Oficyna Wydawnicza Impuls zaprasza do kolejnego filmiku z udziałem prof. Lecha Witkowskiego, w którym to autor osobiście przybliża nam tematykę autorytetu, dzieli się z nami sowim doświadczeniem i wiedzą, które zapisał na kartach książek: Wyzwania autorytetu w praktyce oraz Historie autorytetu wobec kultury i edukacji.
Polecamy wiadomość w wersji VIDEO!
Zapraszamy do naszego filmowego kanału na YouTobe!

Temat fantastycznie wybrany. Pogrom stereotypów, przesądów, uprzedzeń i mitów kompletny. Wszystko, co było do powiedzenia na ten temat, powiedziane. Gratuluję!

Zygmunt Bauman
 
Książki Lecha Witkowskiego o autorytecie to imponujące mozaiki poglądów, ogarniające tysiące lat myśli ludzkiej. Dopiero „stając na ramionach olbrzymów”, jak określał taką postawę w nauce Isaac Newton, Witkowski ostrożnie i skromnie kreśli własne stanowisko filozoficzne i pedagogiczne. W ten godny zalecenia sposób sam staje się autorytetem od autorytetów… 

Piotr Sztompka, członek rzeczywisty PAN

Różne oblicza harcerstwa nagrodzone!

Kolejna wiadomość, jeszcze ciepła i bardzo przyjemna, 25 stycznia (środa) nasz Redaktor Naczelny Wojciech Śliwerski otrzymał zacną nagrodę od szanownego gremium „Magazynu Literackiego Książki” podczas uroczystej gali w Bibliotece Narodowej.
Monografię Różne oblicza harcerstwa autorstwa Pana Wojciecha wyróżniono w kategorii literatura faktu, nagroda sierpnia 2011. Autorowi gratulujemy i prosimy o więcej takich książek! >>>
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.