Słowacki Kurs podstawowy

Słowacki Kurs podstawowy
SŁOWACKI KURS PODSTAWOWY
NOWA EDYCJA!

(Książka + 2 x Audio CD)

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ilustrowane ciekawostki
 
 


Słowacki Kurs podstawowy:

– 148 minut nagrań – tylko profesjonalni lektorzy,
– przystępnie objaśniona gramatyka,
– ćwiczenia z odpowiedziami,
– ciekawostki na temat języka i kultury Słowacji,
– autentyczne dialogi,
– dodatkowe słówka i przydatne informacje.

Słowacki Kurs podstawowy
przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka słowackiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Słowacji.

W skład kursu wchodzą: książka i dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (120 stron) zawiera zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy też prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie zdobytej wiedzy. Książka zawiera ciekawostki na temat życia we współczesnej Słowacji. Opisane są m.in. ulubione sporty Słowaków, tradycje kulinarne i winiarskie, atrakcje turystyczne.

Wysokiej jakości nagrania (148 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Słowacki Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/

 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.