Sztuka ścigania się w deszczu (audiobook)

Sztuka ścigania się w deszczu (audiobook)
GARTH STEIN
SZTUKA ŚCIGANIA SIĘ W DESZCZU (AUDIOBOOK)

Światowy bestseller przetłumaczony na 30 języków! Ponad 1 milion egzemplarzy sprzedanych na świecie!

Książkę czyta PIOTR MACHALICA!

Niesamowita, wzruszająca książka o człowieczeństwie, napisana z punktu widzenia psa kochającego wyścigi samochodowe. Ludzie, którzy wiedzą coś więcej o wyścigach albo sami próbują się ścigać, znajdą w niej autentycznie użyteczne wskazówki na temat techniki jazdy i mentalności kierowcy wyczynowego. Gdy po raz pierwszy czytałem Sztukę ścigania się w deszczu, zapomniałem, że powinienem pójść spać.

Piotr R. Frankowski
dziennikarz motoryzacyjny
autor książki Jeździć szybko

Ta książka poruszy każdego, kto jest przekonany, że wielu spośród naszych najlepszych przyjaciół chodzi na czterech łapach. Dowiesz się z niej, że współczuciem powinniśmy obdarzać nie tylko ludzi oraz że więzi dwóch istot, które są sobie przeznaczone, nigdy się nie zrywają.

Jodi Picoult

Poruszająca i ciepła opowieść, której głównym bohaterem i zarazem narratorem jest pies o imieniu Enzo – towarzysz i przyjaciel młodego kierowcy wyścigowego. Enzo jest przekonany, że w następnym wcieleniu będzie człowiekiem. Sztuka ścigania się w deszczu to książka o przyjaźni, przywiązaniu i miłości, która przynosi odpowiedź na niezmiernie ważne pytanie: na czym naprawdę polega człowieczeństwo…

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.