Dzień Taty na Virtualo.pl – męska literatura w promocji

Dzień Taty na Virtualo.pl – męska literatura w promocji
Dzień Taty na Virtualo.pl – męska literatura w promocji
Akcja promocyjna z e-bookami wydawnictw WAB, Insignis, Multico i Siedmioróg

Z okazji bardzo sympatycznego święta jakim jest „Dzień Ojca” Virtualo zorganizowało promocję, w której udział biorą wydawnictwa: WAB, Insignis, Multico oraz Siedmioróg. W ofercie na dzień Taty proponujemy typowo męską literaturę – kryminały, zabawne felietony Jeremiego Clarksona oraz e-booki dla hobbystów na temat wędkarstwa oraz  fitnessu dla mężczyzn. Promocja trwa od 15.06 do 30.06.2011.

W ofercie WAB znajdziemy idealnie pasujący do okazji „Dziennik Taty” oraz bardzo popularną Mroczną serię. „Dziennik taty” Tomasza Kwaśniewskiego to zbiór felietonów, które układają się w szczerą opowieść początkującego rodzica. Miejscami zabawną, miejscami przerażająco prawdziwą… Okazuje się, że w tym „zawodzie” nie ma łatwych wyborów, a każdy dzień niesie zupełnie nowe doświadczenia. To książka o typowych i nietypowych sytuacjach związanych z ojcostwem. Mroczna seria zawiera natomiast książki poczytnych autorów jak m.in. Marcin Wroński, Henning Mankell, Mariusz Czubaj, Marek Krajewski, Tomasz Konatkowski, Aleksandra Marinina czy Tadeusz Cegielski – w promocji znaleźć można aż 39 doskonałych tytułów. Oferta WAB zawiera praktycznie wszystkie nowości wydawnicze w formie e-booków. E-booki WAB w promocji są tańsze o 30%.

W ofercie wydawnictwa Insignis w akcji promocyjnej znajdziemy bardzo lubiane tytuły Jeremy’ego Clarksona – popularnego brytyjskiego dziennikarza o rozmaitych zainteresowaniach. W formie e-booka dostępnych jest osiem najbardziej poczytnych tytułów z serii w formatach EPUB i PDF. Książki Clarksona to tryskające humorem zbiory esejów, reportaży, refleksji i felietonów, w których autor dzieli się z nami swoim spojrzeniem na pełen absurdów świat. Książki wydawnictwa Insignis są tańsze o 30%.

Dla zapalonych wędkarzy proponujemy natomiast cztery książki wydawnictwo Multico w formacie PDF, z których można dowiedzieć się jak łowić na spinning czy grunt. Z poradnika wędkarza ucieszy się niejeden obdarowany Tata, a cena książek jest obniżona o 35%. W promocji za jedyne 4,99zł (z rabatem 50%) jest również tytuł na temat męskiego fitnessu z wydawnictwa Siedmioróg, który z pewnością przypadnie do gustu aktywnym mężczyznom.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.