"Miej odwagę kochać" podbija Polskę

"Miej odwagę kochać" podbija Polskę
Miej odwagę kochać podbija Polskę

Wydany 26 stycznia Miej odwagę kochać to więcej niż poradnik, to czterdziestodniowe wyzwanie, czterdzieści codziennych zadań dla mężów i żon, pomagających im zrozumieć i praktykować bezwarunkową miłość w życiu codziennym.
Fragmenty książki oraz wywiady  pojawiły się już w ponad 20 rozgłośniach katolickich oraz świeckich,a w kolejnych planowane są emisje fragmentów. Od przyszłego tygodnia zapraszamy do słuchania fragmentów w Radiu Plus, Radiu Białystok i PolskimRadiu.

Oparta o nauki Pisma Świętego Miej odwagę kochać  pokazuje 2 najsilniejsze filary , na których zbudowany jest związek i daje zadania których wykonanie pozwoli partnerom odnaleźć klucz do prawdziwej bliskości.

Miej odwagę kochać ponad 12 miesięcy było na 1. miejscu bestsellerów amazon.com oraz New York Times, a sprzedaż w Stanach Zjednoczonych przekroczyła 3 miliony egzemplarzy. Miej odwagę kochać przetłumaczono na 23 języki. Miej odwagę kochać stał się międzynarodowym bestsellerem wpływając na życie milionów par na całym świecie.

Na podstawie książki powstał film .

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.