Karaoke dla dzieci

Karaoke dla dzieci
Karaoke dla dzieci
Angielski w piosenkach

Program do skutecznej nauki języka angielskiego przez śpiew i zabaw
 
 

– naturalna metoda poznawania języka i nauki wymowy,
– 20 znanych i lubianych przez dzieci piosenek,
– oryginalne wykonanie przez małą Brytyjkę i jej tatę,
– ciekawe aranżacje i różne style muzyczne,
– prosty interfejs i łatwa obsługa.

Karaoke dla dzieci Angielski w piosenkach to program do nauki języka angielskiego poprzez śpiew i zabawę. Zawiera zestaw 20 znanych i lubianych przez dzieci angielskich piosenek, które pomagają w nauce języka i są źródłem wspaniałej rozrywki dla całej rodziny.

Melodyjne, łatwo wpadające w ucho piosenki w wykonaniu 7-letniej Brytyjki oraz jej taty zapoznają z nowym słownictwem (m.in. liczebniki, dni tygodnia) i doskonalą rozumienie ze słuchu oraz wymowę. Dzięki różnorodnym aranżacjom – m.in. folk, rap, reggae, latino – utwory łatwo zapadają w pamięć i nigdy się nie nudzą.

Atrakcyjny i prosty w obsłudze interfejs jest przyjazny nawet dla najmłodszych użytkowników programu. Do każdej piosenki przygotowany jest podkład muzyczny oraz tekst z podświetlaniem ułatwiającym śpiewanie zgodnie z melodią. Do zestawu piosenek dołączone są także ich tłumaczenia na język polski.

Program pozwala na śpiew solo lub w grupie, dzięki czemu może stać się interesującą pomocą dydaktyczną na zajęciach z języka angielskiego w szkole i przedszkolu. Możliwość zapisu własnego wykonania piosenki do ponownego odsłuchania daje nie tylko wiele powodów do radości, ale też pozwala na doskonalenie wymowy.

Utwory pochodzą z książek Angielski dla dzieci – Piosenki i Piosenki Śpiewajmy dalej!

Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.