Sekret – Potęgę Młodości

Sekret – Potęgę Młodości
Masz w swych dłoniach Wielki Sekret…
Sekret – Potęgę Młodości
 
 

Okej, już o wiele za długo było to utrzymywane przed Tobą w tajemnicy. Czas poznać prawdę – tzw. fakty i konkrety. A prawda wygląda tak, że ów wielki SEKRET, o którym tyle słyszałeś… cóż, on rzeczywiście wyzwala moc umożliwiającą Ci bycie tym, kim chcesz być, i osiągnięcie wszystkiego, co chcesz osiągnąć.
Przypadki cudownych uzdrowień, zbicia fortuny, osiągnięcia sukcesu, zbudowania udanych związków, osiągnięcia szczęścia, wolności i miłości – to wszystko stanie się dla Ciebie osiągalne, kiedy poznasz SEKRET. SEKRET to właśnie prawo przyciągania.
SEKRET POTĘGA MŁODOŚCI wyjaśnia działanie Prawa Przyciągania z punktu widzenia młodego człowieka. Poznając SEKRET dowiesz się jak wykorzystać Prawo Przyciągania w każdym aspekcie swojego życia: do tworzenia wizerunku, nawiązywania przyjaźni, osiągnięcia popularności, realizacji swoich marzeń, ambicji i wartości, wszystkiego ,co jest dla Ciebie ważne. Sekret – Potęga Młodości daje Ci wyjątkową moc, która pozwoli Ci sięgnąć gwiazd i zrealizować wymarzone życie.
Tylko okładka z oryginalną pieczęcią i napisami: po angielsku: The Secret i polsku:Sekret jest gwarancją oryginalnego Sekretu.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.