Post Daniela – dieta na dzisiejsze czasy

Przegląd

W dzisiejszych czasach zawrotną karierę robią wszelkiego rodzaju diety, nastawione na szybki efekt. Oczywiście, niekoniecznie służące naszemu zdrowiu. Alternatywą – zdrową, smaczną i niezniechęcającą już na stracie – jest dieta Daniela. To jedna z najbardziej popularnych form poszczenia – najlepszy sposób oczyszczenia duszy i ciała od 2500 lat. Susan Gregory, autorka prezentowanego przewodnika, ekspert w dziedzinie postu częściowego, inspirowanego Księgą Daniela, w czytelny sposób odpowiada na wiele pytań i rozwiązuje wątpliwości.


Jak pościć w bezpieczny i zdrowy sposób? Jak posługiwać się 21-dniowym planem, którego celem jest odzyskanie fizycznego i duchowego zdrowia? Jak przygotować zdrowe posiłki, korzystając z produktów dozwolonych podczas postu Daniela? Jak przeżywać post zbiorowy razem ze swoją rodziną i przyjaciółmi? Jak nauczyć się słuchać Boga i odkryć Jego plany wobec swojego życia? – to tylko niektóre z pytań, na które daje odpowiedź ww. pozycja.
W tym praktycznym przewodniku po poście Daniela autorka posługuje się własnymi doświadczeniami w jego praktykowaniu. Pozycja zawiera program żywieniowy, proste i smaczne przepisy oraz rozważania na każdy dzień 21-dniowego postu (program duchowy). Niewątpliwym atutem wydawnictwa jest czytelny i zrozumiały język; autorka w precyzyjny i wyczerpujący sposób odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Zapoznanie się, a w efekcie podjęcie postu Daniela gwarantuje zyskanie lepszego kontaktu z Bogiem, a przy okazji pozbycie się zbędnych kilogramów. A ponieważ ten rodzaj postu dotyka ciała, duszy i ducha – praktyka ta pomaga zrozumieć głębiej to, jak stworzył nas Bóg.

 

ZAMÓW KSIĄŻKĘ TUTAJ

Kategorie: Hobby i Poradniki