Poradniki o zdrowym odżywianiu z serii Samo Sedno

Przegląd

Niezbędnik każdego, kto dba o siebie i swój organizm

W ofercie serii wydawniczej Samo Sedno polecamy szczególnie książkę Dieta oczyszczająca. Program naturalnej regeneracji organizmu. Praktyczny poradnik nie proponuje żadnej konkretnej diety, a całościowe, racjonalne podejście do odżywiania. Autorka tłumaczy, że zmiana nawyków żywieniowych zaczyna się w głowie. Czytelnik znajdzie tu praktyczne wskazówki, mnóstwo potrzebnej wiedzy i proste przepisy na pyszne, zdrowe dania.

Poradnik Diet coaching będzie świetnym wyborem dla wszystkich, którzy marzą nie tylko o schudnięciu, lecz przede wszystkim o zmianie swojego nastawienia. Książka prezentuje skuteczny program zmiany myślenia, dzięki któremu czytelnik uświadomi sobie swoje błędy żywieniowe, pozna sposoby na zarządzanie swoimi emocjami i zacznie traktować racjonalne odżywianie jako element zdrowego trybu życia.

Dieta i trening to propozycja dla osób, które profesjonalnie uprawiają sport albo mają duże doświadczenie w sporcie amatorskim. Autorka tłumaczy, jak wykorzystać dietę do poprawy swojej sprawności fizycznej i samopoczucia, jak przygotować się do startu w zawodach i co jeść, by organizm pracował efektywniej podczas treningów.

Polecamy:

Dieta oczyszczająca, ISBN: 978-83-65884-85-5

Diet coaching, ISBN: 978-83-7788-535-2

Dieta i trening, ISBN: 978-83-7788-659-5

Więcej informacji: Diety i kulinaria

Śledź nasz profil: facebook.com/SamoSedno

Znajdź nas na Instagramie! @wydawnictwosamosedno

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Samo Sedno