Gryź, mała, gryź czyli krwawe love story

Gryź, mała, gryź czyli krwawe love story
Gryź, mała, gryź czyli krwawe love story

 

Abigail von Normal, pozbawiona radości życia, tajemnicza nastoletnia królowa nocnego San Francisco i zastępcza partnerka przypadkowego wampira Tommy’ego, powraca w trzecim tomie wampirycznej trylogii. Dowiedzcie się, co się stało z Jody, wampirem Floodem, olbrzymim kotem Chetem, Smerfetką, Zwierzakami i pozostałymi Waszymi ulubieńcami!

Dalsze przygody bohaterów autora Ssij, mała, ssij, Baranka i Najgłupszego anioła ukazują się 16 czerwca nakładem Wydawnictwa MAG

„W mieście San Francisco grasuje duży ogolony kot-wampir o imieniu Chet i tylko ja, Abby Normal, rezerwowa pani nocy w Greater Bay Area, i mój kochanek z fryzurą rodem z mangi, Pies Fu, stoimy pomiędzy wygłodniałym monstrum a krwawą masakrą ludności”.

Aha. I to ma być romantyczna powieść?

Tak. Tyle że bez smęcenia. Widzicie, niektórzy kochankowie urodzili się, by uciekać, a Jody i Tommy urodzili się, by gryźć. A raczej odrodzili, skoro zostali wampirami. Dobrze, że łączy ich wieczna miłość, bo ich gotycki Piętaszek w osobie Abby Normal uwięził ich w brązowym posągu.

Abby też chce pić krew, ale chwilowo zajmują ją inne sprawy, takie jak para czerwonych, winylowych koturnów Skankenstein®, sięgających ud, czy jej kończący studia chłopak, Steve. No i jeszcze wampiryczny kot Chet, który z każdą chwilą staje się coraz większy i mądrzejszy – oraz bardziej spragniony. Abby myślała, że ona i Steve poradzą sobie z kicią sami, mais non…

Zanim zdążycie powiedzieć „OKMB! CJK?”, Tommy i Jody uwolnią się z zamknięcia i połączą siły z Abby, Steve’em, ekipą z Safewaya, Cesarzem San Francisco i jego wiernymi psami, homoseksualnym gotyckim kumplem Abby – Jaredem – oraz elitą miejscowej policji, Riverą i Cavutem, by dopaść ogromnego kota i ocalić miasto. Wtedy zabawa zacznie się na dobre.

 

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.