Szybki kurs rozumienia Berlitz

Szybki kurs rozumienia Berlitz
Służbowy lunch w gronie Anglików? Zakupy w Niemczech albo krótki urlop w Hiszpanii? Wszystkie te wydarzenia są znacznie przyjemniejsze, jeśli rozumiemy, co się do nas mówi. Szybki kurs rozumienia Berlitz znacznie to ułatwi.

 

       
 
Szybki kurs rozumienia Berlitz to sposób na łatwe, bezstresowe, a przede wszystkim błyskawiczne osłuchanie się z językiem obcym. Kurs, przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych (A1-A2), ukazał się w wersji angielskiej, niemieckiej i hiszpańskiej.  Każda publikacja składa się z niewielkiej książeczki oraz płyty CD z nagraniami w formacie mp3 i audio.

Zabawne dialogi sytuacyjne pozwolą szybko opanować nowe słówka i zwroty, a także poznać specyfikę danego języka – jego charakterystyczny dowcip i bogactwo nieoficjalnych sformułowań. Dialogi dotyczą tematów bliskich każdemu z nas, takich jak zakupy, sport czy polityka. Aby przekonać się, czy na pewno rozumiemy nagranie, warto wykonać zamieszczone w książce ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, zaglądając w razie konieczności do klucza odpowiedzi. Polskie tłumaczenie wszystkich dialogów i podręczny słowniczek pozwolą rozwiać wszelkie wątpliwości związane ze znaczeniem danego wyrazu lub zwrotu. Wszystkie dialogi zapisane w książce znajdziemy na płycie CD. Doskonałe nagrania w wykonaniu natywnych lektorów pomogą nam oswoić się z brzmieniem potocznej mowy Anglików, Niemców i Hiszpanów. To nie takie trudne!
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.