XVIII Targi Książki Historycznej

XVIII Targi Książki Historycznej
 
Targi Książki Historycznej to cykliczna impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym i niekomercyjnym, organizowana przez Porozumienie Wydawców Książki Historycznej oraz Fundację Historia i Kultura. Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych  i dokumentalnych. Chcąc wyróżnić wkład polskich autorów w popularyzację historii oraz docenić wydawców literatury historycznej, niezależne Jury co roku w czasie Targów przyznaje Nagrodę KLIO.
 
Tegoroczna 18. edycja Targów odbędzie się w dniach 26-29 listopada. Wstęp na Targi i wszystkie imprezy towarzyszące jest całkowicie bezpłatny. W tym roku po raz pierwszy Targi odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. 
Kategorie: Targi krajowe

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.