31% wzrost obrotów

31% wzrost obrotów
Doskonały rok 2008 w księgarni bezdroza.pl


Podróżnicza Księgarnia Internetowa bezdroza.pl
, jest jedną z największych księgarni turystycznych na polskim rynku. Od 6 lat oferuje internautom szeroką ofertę map i przewodników z całego świata. Globtroterzy znajdą tu pozycje dotyczące nawet najdalszych zakątków globu. W ofercie znajdują się propozycje m.in.: polskich, węgierskich, ukraińskich, rosyjskich wydawnictw podróżniczych.

W 2008 roku księgarnia odnotowała 31% wzrost obrotów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego wyniku – mówi Agnieszka Majka, kierownik księgarni internetowej – w roku 2007 wzrost obrotów kształtował się na poziomie 14%, także wynik tegoroczny jest rewelacyjny. W ubiegłym roku nasi klienci złożyli o 30% zamówień więcej niż w roku 2007, a stronę odwiedziło o 20% więcej internautów. Najchętniej kupowane były przewodniki Wydawnictwa Bezdroża, hitem okazały się przewodniki Krym. Półwysep rozmaitości i Szlak Transsyberyjski. Moskwa – Bajkał – Mongolia – Pekin.

W 2009 roku księgarnia bezdroza.pl planuje wzrost obrotów na poziomie 30%. Przygotowaliśmy dla naszych klientów serię niespodzianek, promocji i konkursów, planujemy również usprawnić działanie systemu i poprawić funkcjonalność strony internetowej. Nie chcemy na razie zdradzać szczegółów planowanych akcji – mówi Agnieszka Majka – ale internauci będą z pewnością mile zaskoczeni.
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.