Przygotuj dziecku niezapomniane wakacje

Przygotuj dziecku niezapomniane wakacje
PRZYGOTUJ DZIECKU NIEZAPOMNIANE WAKACJE

 

    
 
Pascal podpowiada rodzicom, jak przygotować ciekawe wakacje dla siebie i dzieci.
W księgarniach dostępne są już przewodniki „Polska z dzieckiem” oraz „Europa z dzieckiem”, które pomogą zaplanować wspaniały wypoczynek dla całej rodziny. 

Przewodniki turystyczne „Polska z dzieckiem” i „Europa z dzieckiem” pomagają zaplanować wakacje tak, by uwzględniały odmienne potrzeby i oczekiwania zarówno dorosłych, jak i dzieci. Autorzy wiedzą, że to, co fascynuje rodziców, dla dzieci może być nudne, natomiast to, co rodzicom wydaje się zupełnie zwyczajne, dla dzieci może być niezwykle ciekawe.

Przewodniki doradzają, kiedy jechać, gdzie nocować, co ze sobą zabrać, jak zaplanować podróż, by była  jak najmniej uciążliwa, a przede wszystkim bezpieczna dla maluchów. W zabawny sposób podpowiadają, czym zająć znudzone przedłużającą się podróżą pociechy.

– Trasy opracowane przez naszych autorów wiodą przez najatrakcyjniejsze regiony Polski i Europy. Prowadzą przez spokojne, malownicze wioski, wielkie miasta i atrakcyjne miejscowości wypoczynkowe. Uwzględniają zainteresowania i możliwości dzieci – mówi Anna Willman, redaktor Wydawnictwa Pascal. – Parki rozrywki, żywe skanseny, zajęcia w muzeach, barwne festyny i imprezy cykliczne – to tylko niektóre z propozycji, gwarantujących udany rodzinny wyjazd bez względu na porę roku.

Przewodniki Pascala wyróżniają się obszernymi informacjami praktycznymi, które z pewnością przydadzą się zarówno na etapie planowania wyjazdu, jak i podczas pobytu.

Na szczególna uwagę zasługuję ciekawostki przeznaczone specjalnie dla dzieci – fotografie, zabawne rysunki i ilustrowane wersje popularnych legend, które z pewnością zaintrygują młodych turystów. 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.