"Dlaczego Mars zderza się z Wenus" i "Nowe zasady małżeństwa"

"Dlaczego Mars zderza się z Wenus" i "Nowe zasady małżeństwa"
DLACZEGO MARS
ZDERZA SIĘ Z WENUS
John Gray

 

Kiedyś Marsjanie i Wenusjanki żyli w oddzielnych światach. Jednak współcześnie ich relacje stały się bardziej skomplikowane. Odmienne sposoby reagowania kobiet i mężczyzn na stres sprawiają, że w związkach często iskrzy, a między partnerami narastają urazy i wzajemne niezrozumienie.

J. Gray, autor bestsellerowych książek, który zrewolucjonizował nasze poglądy na temat relacji damsko-męskich, tym razem radzi Marsjanom i Wenusjankom, jak przezwyciężać stres. Opierając się na najnowszych odkryciach naukowych, przedstawia praktyczny program, dzięki któremu Mars i Wenus unikają zderzeń.

John Gray to ekspert w dziedzinie związków międzyludzkich i autor kilkunastu światowych bestsellerów, które przetłumaczono na 45 języków i wydano w łącznym nakładzie 45 mln egzemplarzy. Przez trzydzieści lat był terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Ogromną popularność przyniósł mu tytuł Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus – w ciągu ostatnich kilkunastu lat najlepiej się sprzedająca na świecie książka o związkach damsko-męskich.

NOWE ZASADY MAŁŻEŃSTWA,REWOLUCYJNY PROGRAM
DLA ZWIĄZKÓW XXI WIEKU
Terence Real

 

W ciągu minionych dwudziestu pięciu lat kobiety ogromnie się zmieniły – stały się silne, niezależne, pewne siebie i szczęśliwe. Tymczasem wielu mężczyzn nadal cechuje nieodpowiedzialność i obojętność emocjonalna.

W tej rewolucyjnej książce znany terapeuta Terence Real pokazuje, jak opanować nowe zasady małżeństwa dwudziestego pierwszego wieku. Daje do dyspozycji zestaw skutecznych narzędzi, dzięki którym można stworzyć naprawdę bliski związek, jakiego pragniemy i na jaki zasługujemy. Autor przedstawia praktyczne metody przywrócenia uczciwości, namiętności i radości nawet w najtrudniejszych związkach. Real, na podstawie doświadczeń zgromadzonych  przez lata praktyki, prowadzi czytelnika przez proces naprawy związku za pomocą ćwiczeń, które można wykonać samemu lub z partnerem.

TERENCE REAL jest autorem bestsellerów I Don’t Want to Talk About It: Overcoming the Secret Legacy of Male Depression i How Can I Get Through to You?: Reconnecting Men and Women. Od ponad dwudziestu lat pracuje jako terapeuta rodzinny, a także prowadzi wykłady i warsztaty. W marcu 2002 roku założył Relational Life Institute. Jego prace omawiano m.in. w programach telewizyjnych Good Morning America i Oprah Winfrey Show, a także w wielu publikacjach naukowych.

programów w NBC Nightly News, Today, Good Morning America i Oprah Winfrey Show, a także na łamach „The New York Times”, „Psychology Today”, „Esquire”.

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.