Słówka same wchodzą do głowy

Słówka same wchodzą do głowy
Słówka same wchodzą do głowy!

 

 
 
Właśnie pojawił się na rynku Słownik ilustrowany dla dzieci w wieku 7-10 lat. Jest to kolejna pozycja wydawnictwa Edgard w serii Angielski dla dzieci. Książka uczy czytania, pisania, rozumienia ze słuchu oraz wymowy 400 najważniejszych słów i zwrotów angielskich. Każde wyrażenie zostało zilustrowane zabawnym, kolorowym obrazkiem, zaś prawidłową wymowę poznać można z dołączonej do książki płyty.

W Słowniku zastosowano przejrzysty podział na 33 grupy tematyczne. Zabawne i kolorowe ilustracje z wyraźnymi podpisami po polsku i angielsku oraz 40 minut nagrań lektorów na płycie umożliwiają szybkie opanowanie nowego słownictwa. Zastosowany na płycie układ jest identyczny z tym w książce – dzięki numerom ścieżek zamieszczonym przy poszczególnych rozdziałach łatwo można odtworzyć wybrany fragment.

Książka zawiera również urozmaicone ćwiczenia i łamigłówki, które w aktywny sposób utrwalają słownictwo z poszczególnych rozdziałów słownika. Na końcu książki znajdują się odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń, a także przydatny dwujęzyczny słowniczek angielsko-polski i polsko-angielski.

W serii Angielski dla dzieci ukazało się już łącznie 6 tytułów. Obok najnowszego Słownika 7-10 były to: Kopciuszek – Cinderella, Piosenki, Słownik dla dzieci w wieku 4-6 lat, 7 Diamentów, Kot w butach – Puss-in-Boots.
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.