Wakacje z Impulsem

Przegląd

Okazje w Impulsie
Nowości „ebook” Impulsu 2016

Więźniowie „niebezpieczni” – ukryty świat penitencjarny
Sławomir Przybyliński

WIĘŹNIOWIE „NIEBEZPIECZNI” – ukryty świat penitencjarny

W niniejszej książce autor starał się, po pierwsze, ukazać względnie szerokie perspektywy postępowania penitencjarnego, stosowanego w polskich zakładach karnych, po drugie zaś – i to jest istotą pracy – zaprezentować niszową, jak dotąd, problematykę resocjalizacyjnej pracy z „niebezpiecznymi”, uwzględniając jej aspekty ochronne.

„Jestem pod wrażeniem tej publikacji i zdecydowanie polecam jej wydanie.” […]  z recenzji prof. zw. dr hab. Amadeusz Krause

Polecamy wersje ebook (epub, mobi i pdf)

 

Gesty zamiast słów. Psychologia i trening komunikacji niewerbalnej
Wiesław Sikorski

Gesty - komunikacja

Gesty zamiast słów, czyli po prostu szeroko rozumiany język ciała, zawarty w wyglądzie, sposobie ubierania się, wyrazie twarzy, intensywności i częstości kontaktu wzrokowego, ruchach ciała, przyjmowanych pozach, tonie głosu czy rytmie wypowiedzi, to tylko wybrane zagadnienia związane z komunikacją niewerbalną, której poświęcona jest omawiana pozycja. Co więcej?

Książka adresowana jest do szerokiego grona odbiorców, przede wszystkim do studentów psychologii, pedagogiki, socjologii, osób pracujących w tych zawodach.

Polecamy wersje ebook (epub i mobi)

OKAZJA – 20% na wszystkie książki

Wakacje z Impulsem

PROMOCJA

Wystarczy w zamówieniu na naszej stronie www.impulsoficyna.com.pl, telefonicznym 506-624-220 lub mailowymzamówienia@impulsoficyna.com.pl podaj hasło promocji „Wakacje z Impulsem” a otrzymacie na wybrane książki 20% rabatu + wybraną książkę GRATIS! (promocja zostanie naliczona po otrzymaniu zamówienia. Następnie poinformujemy drogą mailową o nowej/aktualnej wartości zamówienia).

OKAZJA ważna do 21 lipca! Uwaga w tych dniach 20% rabatem obejmujemy całą ofertę Oficyny Impuls.

„Wakacje z Impulsem” z 20% rabatem

Bestsellery Impulsu

Bestsellery edukacyjne Impuls – czerwiec 2016

 Bestsellery edukacyjne ImpulsOto Top 10 Oficyny Wydawniczej Impuls, notowanie bestsellerów na koniec czerwca 2016 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką został „tradycyjne” już – śpiewnik Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali z 2 płytami CD autorstwa Katarzyny Zachwatowicz. W mijającym okresie drugą najpopularniejszą książką została nowa publikacja w naszej ofercie:Mutyzm wybiórczy. Trzy spojrzenia. Niniejsze opracowanie jest próbą spojrzenia na mutyzm wybiórczy z różnych perspektyw. Punktem odniesienia stało się dziecko, ponieważ to właśnie z dziećmi pracuje każda z nas. Trzecie miejsce zajęła po raz kolejny w notowaniu Top 10 publikacja Moniki Lubiny Niepoważne wierszyki do utrwalania wymowy i pisowni głosek: ś, ź, ć, dź, s, z, c, dz, sz, ż, cz, dż.

Pierwsza dziesiątka to nasze nowości oraz tytuły niezmiennie budzące zainteresowanie Czytelników.

Poznajcie nasze najlepsze książki miesiąca

 

 

 

Kategorie: Edukacja
Tagi: Impuls, promocje

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.