Ruszyła akcja "Dostaniesz listę za polonistę"

Ruszyła akcja "Dostaniesz listę za polonistę"
Dostaniesz listę za polonistę
Germaniści i angliści otrzymują od Wydawnictwa Langenscheidt Polska materiały
pomocnicze dla uczniów
 
Wydawnictwo Langenscheidt Polska, które kojarzyło się dotąd wyłącznie z publikacjami dotyczącymi języków obcych, ponad pół roku temu wprowadziło na rynek nową ofertę wydawniczą z zakresu języka polskiego. W ofercie, promowanej hasłem Teraz polski znajdują się nie tylko doskonałe słowniki, ale również zestawy ćwiczeń i praktyczne poradniki językowe. W tym roku Langenscheidt Polska przygotowuje także kilkanaście pozycji, opracowanych specjalnie z myślą o uczniach wszystkich typów szkół.

Aby trafić bezpośrednio do zainteresowanych osób, Wydawnictwo Langenscheidt Polska rozpoczęło kilka tygodni temu wyjątkową akcję, zatytułowaną „Dostaniesz listę za polonistę”.
Formularze promocyjne wysyłane są do nauczycieli języków obcych – przede wszystkim germanistów i anglistów, którzy za podanie danych kontaktowych koleżanki lub kolegi polonisty otrzymują praktyczne plansze, zawierające wzory odmiany angielskich lub niemieckich czasowników nieregularnych. Każdy polonista, który wyrazi zgodę na udostępnienie danych, otrzymuje od Langenscheidt Polska równie przydatną planszę, prezentującą podział gatunków literackich. 

„Dostaniesz listę za polonistę” to przedsięwzięcie, dzięki któremu Wydawnictwo pragnie dotrzeć do nauczycieli polonistów, pracujących nie tylko w szkołach, ale również ośrodkach kultury i centrach dydaktycznych. To właśnie poloniści, którym najbardziej leży na sercu propagowanie pięknej polszczyzny wśród uczniów, powinni jako pierwsi dowiadywać się o kolejnych publikacjach z zakresu języka polskiego, wydawanych przez Langenscheidt Polska. Oprócz informacji o nowościach i promocjach, poloniści będą otrzymywać także zaproszenia na organizowane przez Wydawnictwo spotkania, konferencje i szkolenia, linki do interesujących artykułów i wiele innych ciekawych wiadomości.

Akcja Dostaniesz listę za polonistę będzie trwała do 30.06. br.

Więcej informacji na www.langenscheidt.pl i www.terazpolski.pl

Zapraszamy!
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.