Przedświąteczna promocja w Wydawnictwie SuperMemo World

Przedświąteczna promocja w Wydawnictwie SuperMemo World
Multimedialne kursy do nauki angielskiego o wartości 199 zł gratis!
 

 
Wydawnictwo multimedialne SuperMemo World proponuje przedświąteczną promocję – do każdego kompletu do nauki języka angielskiego „Angielski. No problem!+” w prezencie dodaje zestaw „Multi Extreme English” o wartości 199 zł.

Oba produkty tworzą komplet do kompleksowej i intensywnej nauki języka angielskiego. Połączenie bestsellera firmy SuperMemo World,  kursów multimedialnych z serii „Angielski. No problem!+”, z nowym, specjalistycznym produktem do nauki słownictwa na płycie DVD-ROM, stanowi niezwykle atrakcyjną propozycję dla wszystkich, którzy oczekują wysokiej jakości wsparcia w nauce języka angielskiego. 

 
O kursach w zestawie „Angielski. No problem!+”:

Korzystając z kursu, użytkownik rozwija umiejętność rozumienia tekstów pisanych i rozumienia ze słuchu, poprawnej wymowy, praktycznego zastosowania gramatyki oraz skutecznie zapamiętuje przedstawione słownictwo.

Zestaw obejmuje 3 kursy do nauki angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania: książki i płyty z kursem multimedialnym na CD-ROM. Łącznie do dyspozycji uczącego się przygotowanych zostało ponad 9 000 ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych, uszeregowanych w 36 obszernych lekcjach. Książki i kursy zawierają podręczne słowniczki złożone z wyrazów i zwrotów użytych w kursie.

O kursach w zestawie „Extreme English Multi”:

Korzystanie z kursów „Extreme English Multi” zapewnia kompleksową naukę języka angielskiego, przede wszystkim w zakresie znajomości słownictwa, jak i rozwijania oraz ćwiczenia kompetencji gramatycznych.

Jest to pakiet kursów do samodzielnej nauki, zawierający w sumie 27 000 słów, zwrotów i przykładów z zakresu słownictwa oraz gramatyki, form czasowników nieregularnych, znaczeń czasowników złożonych oraz idiomów. Kurs Extreme English Multi to pakiet zawierający słownictwo na poziomie od początkującego (Basic) przez średnio zaawansowany (Intermediate) i zaawansowany (Advanced) do biegłego (Proficiency). Obejmuje zakres słownictwa wymagany na egzaminach Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym biznesowych, oraz na egzaminach IELTS, TOEFL, GRE i GMAT, związanych z językiem akademickim. Pakiet zawiera również kursy gramatyki angielskiej, czasowników złożonych, czasowników nieregularnych oraz idiomów.
 
Cena detaliczna kompletu w promocji  to 139 zł.
Więcej informacji: http://www.supermemo.pl/angielski_no_problem_promocja_extreme_english_multi

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.