Obowiązkowa lektura dla każdej kobiety

Obowiązkowa lektura dla każdej kobiety
Wyjątkowy poradnik Hanki Lemańskiej – obowiązkowa lektura dla każdej kobiety

Już 4 marca nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwo ukaże się najnowsza książka Hanki Lemańskiej Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnik dla początkujących, w której autorka w krzywym zwierciadle pokazuje wszystkie najczęstsze kobiece błędy życiowe, nieuchronnie prowadzące do katastrofy. Uroczysta premiera książki połączona ze spotkaniem autorskim w warszawskim Traffic Clubie odbędzie się 7 marca.

Wbrew powszechnemu mniemaniu zepsuć życie sobie i innym nie jest tak łatwo, jak z pozoru mogłoby się wydawać. Większość z nas nie raz i nie dwa podjęła różnorodne wysiłki zmierzające do tego celu, ale efekty okazywały się zazwyczaj mizerne. Być może zabrakło nam konsekwencji, a być może nie byłyśmy do końca świadome istnienia skutecznych środków.
Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym jest jedynym na świecie poradnikiem gwarantującym stuprocentowy sukces.
A zatem do dzieła!

„Ja również próbowałam zepsuć sobie życie, ale mi nie wyszło. Znam natomiast wiele kobiet, którym się to prawie udało. Jeśli więc pozbierać ich historie, połączyć w całość sposoby, których się imały, to przepis na sukces w tej dziedzinie mamy zapewniony”.

Hanka Lemańska

Jesteś na dobrej drodze, by osiągnąć trwałe uczucie życiowego niespełnienia? Chcesz zostać najpaskudniejszą teściową? Toksyczną matką i babcią-kapralem? Zepsuć dobrze zapowiadający się związek lub związać się z niewłaściwym mężczyzną? Kiedy zwykłe poradniki nie pomagają, a dobre rady nie skutkują, nadszedł czas, by sięgnąć po książkę Hanki Lemańskiej Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnik dla początkujących.

Hanka Lemańska
przewrotnie i ironicznie pisze o tym wszystkim, co sprawia, że życie kobiet wydaje się dużo bardziej gorzkie niż słodkie. Ogromna wiedza psychologiczna Lemańskiej podana jest lekko i zarazem niekonwencjonalnie, skłania do refleksji i pogłębia samoświadomość. Autorka funduje swoim czytelniczkom ciepłą i dowcipną terapię wstrząsową, której nie sposób zapomnieć.

Hanka Lemańska – psycholog, socjoterapeuta i trener umiejętności biznesowych. Matka, mężatka. Nieustająco wierna staremu garbusowi. Autorka Chichotu losu i Aneczki.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.