Samo Sedno na wiosnę: poradniki o sporcie i zdrowym odżywianiu

Przegląd

Poradniki dla biegaczy i osób pragnących wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe

Biegacze chętnie sięgną po książkę Bieganie dla początkujących i zaawansowanych Grzegorza Rogóża, która w przystępny sposób przybliża podstawy. Cenne wskazówki dotyczące techniki biegania, częstotliwości treningu czy ćwiczeń dodatkowych będą wielką pomocą dla początkujących. Zaawansowanych na pewno zainteresują informacje dotyczące biegania na różnych nawierzchniach, sposoby na uniknięcie kontuzji i instrukcje, jak zacząć przygotowania do swojego pierwszego maratonu czy półmaratonu.

Bieganie. Kobieca strony mocy to poradnik przeznaczony dla kobiet, które chciałyby dowiedzieć się, jak odpowiednio dobrać strój i co jeść przed, w trakcie i po treningu. Autorka poleca też aplikacje dla biegaczy, które ułatwią planowanie celów i monitorowanie wyników. Osobom myślącym o maratonach polecamy Ultramaratony pełne przydatnych wskazówek dla długodystansowców.

Zdrowe odżywianie stanie się łatwiejsze z poradnikami, które podpowiadają, jak wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe. Dieta i trening sprawdzi się idealnie u wszystkich, którzy chcą poprawić swoje wyniki i formę dzięki dopasowanej do aktywności fizycznej diecie. Diet coaching pomoże zrozumieć, że niezdrowe odżywianie, zajadanie i inne problemy zaczynają się w głowie i podpowie, jak z nimi walczyć. Dietę oczyszczającą polecamy osobom, które ze zdrowego odżywiania pragną uczynić nie chwilową kurację, ale stały element swojego życia.

Więcej informacji: Poradniki Zdrowie i sport

 

Samo Sedno jest na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno

Znajdź nas na Instagramie! @wydawnictwosamosedno

 

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Samo Sedno

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.