"Co kryje się…" – nowa seria Wydawnictwa Aksjomat

"Co kryje się…" – nowa seria Wydawnictwa Aksjomat
Seria: Co kryje się …

Rozłóż książkę, a powstanie makieta zamku, plac budowy i urocza wieś. Zabawne, pełne szczegółów malowane ilustracje dostarczą dziecku dużo radości i wzbogacą jego wiedzę. 

 
 
Co kryje się na budowie ?

 

 
Jak powstaje dom? Przypatrzmy się pracom budowlanym i spróbujmy zobaczyć, co też ciekawego kryje się w pozornie pozbawionym tajemnic placu budowy. Tekturowa rozkładana książeczka będzie świetną zabawą dla wszystkich, których interesują urządzenia wykorzystywane przy wznoszeniu domu i techniki, jakie stosuje się w budownictwie. Temat zaprezentowano z humorem i w przystępny sposób: zamieszczone w książeczce wierszyki uprzyjemnią zabawę.
 
Co kryje się na wsi ?

 

 
Zapraszamy na wieś! W naszym gospodarstwie czas upływa zupełnie inaczej: tutaj nie trzeba nigdzie się śpieszyć, wszystko ma swój ustalony porządek. Czyż to nie wspaniałe? „To wsi uroki: klekot bociana i jazda wozem pełniutkim siana”. Jeśli chcecie odetchnąć od zgiełku miasta, wystarczy otworzyć naszą nową książeczkę.
 
Co kryje się w zamku ?

 

 
Oto świat rycerzy, księżniczek i warownych twierdz. Nasz kartonowy zamek z pewnością zainteresuje wielu miłośników czasów tarczy i miecza. Jak w każdym porządnym zamczysku również i tutaj pojawi się duch, skrzyżują się kopie rycerzy walczących o względy damy serca, a pojedynek na miecze rozstrzygnie, który z mężnych wojowników jest godzien zaszczytnego tytułu mistrza. Zapraszamy!

 
 
 
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.