Kapitan Nauka zaprasza do gry w lotto!

Przegląd

Kapitan Nauka zaprasza do gry w lotto!

Pięknie ilustrowane gry rozwijające spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową u najmłodszych dzieci

lotto

Lotto to niezwykle prosta gra, która polega na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy. Gra rozwija spostrzegawczość, koncentrację, precyzję i koordynację wzrokowo-ruchową, a jej nieskomplikowane zasady zrozumie nawet dwulatek.

6 bajecznie kolorowych plansz oraz 36 okrągłych żetonów to propozycja idealnej zabawy dla najmłodszych dzieci. Cztery warianty rodzinnej rozgrywki zachęcą do gry również starsze dzieci i będą okazją do doskonalenia umiejętności porządkowania i grupowania obiektów, a także rozwijania pamięci wzrokowej.

Trwałe, wykonane z grubej tektury elementy są idealne już dla dwulatków, a zabawa w przyporządkowywanie obrazków do dużych ilustracji na planszach dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów.

Do współpracy z Kapitanem Nauką zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy. Wyjątkowe ilustracje przygotowane przez Macieja Łazowskiego do gry Lotto Zwierzęta 2+ oraz przez Jakuba Haremzę do gry Lotto Kolory 2+ pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zapraszają do wspólnego spędzania wolnego czasu.

Gry Lotto zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

lotto_zwierzeta_grafika

Cena: 29,90 zł

EAN Zwierzęta 2+: 9788377887335

EAN Kolory 2+: 9788377887318

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.