Doskonały poradnik dla wszystkich pasjonatów fryzjerstwa

Doskonały poradnik dla wszystkich pasjonatów fryzjerstwa
Doskonały poradnik dla wszystkich pasjonatów fryzjerstwa
Nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwo ukazał się niedawno „Kurs Fryzjerstwa. Oficjalny poradnik – poziom 2: Podstawy” autorstwa Leo Palladino i Jane Farr.
 

„Kurs Fryzjerstwa. Oficjalny poradnik – poziom 2: Podstawy” jest oficjalnym poradnikiem dla wszystkich osób starających się o uzyskanie międzynarodowego dyplomu NVQ oraz dla każdego stylisty, gdyż pomaga w nauce umiejętności, których zdobycie zwiększy poziom kwalifikacji fryzjerskich. Wobec stale zmieniających się wymagań świata fryzjerstwa młodzi styliści stanowią przyszłość nowej epoki, w której będą ów fascynujący przemysł rozwijać.
Publikacja niniejsza to najnowsze wydanie niezwykle popularnego w Europie poradnika fryzjerskiego, skorygowane pod kątem zmiennych potrzeb i standardów, ustalonych przez Hairdressing & Beauty Industry Association (HABIA). W książce każdy stylista i fryzjer znajdzie wiedzę teoretyczną oraz szereg porad, które pozwolą mu wykorzystać posiadany potencjał i talent. HABIA zaczęła wydawać dyplomy NVQ: Poziom 2 w roku 1989 i już po pięciu latach cały brytyjski przemysł fryzjerski przyjął dyplomy NVQ jako jedyne i najważniejsze. Obecnie dyplom ten jest przepustką do świata wielkiej mody.
„Kurs Fryzjerstwa. Oficjalny poradnik – poziom 2: Podstawy” wzbogacono setkami fotografii, między innymi przedstawiającymi „krok po kroku” metody strzyżenia, stylizacji czy farbowania. Zalety poradnika to między innymi:

– przejrzystość tekstu;
– fotografie przedstawiające słynne salony i efekty pracy słynnych fryzjerów;
– porady, opisy czynności „krok po kroku”;
– wskazówki, ćwiczenia, zadania, pytania, wymagane kwalifikacje podstawowe i pomoc w przygotowaniach do egzaminów;
– analizy przypadków i porady na temat zdrowia i bezpieczeństwa, dzięki którym można poznać rzeczywiste warunki prawdziwej pracy stylisty.

Leo Palladino osiągnął wielki sukces jako fryzjer i trycholog. Posiada ogromne doświadczenie na polu edukacji i szkoleń, jest też autorem szeregu bestsellerowych książek poświęconych fryzjerstwu.
Jane Farr jest dyrektorem ds. kwalifikacji i standardów w HABIA. Wniosła do książki bogactwo swej specjalistycznej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej.

 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.