Szwedzki bestseller „Gry o władzę” już w sprzedaży!

Przegląd

Rozległa wiedza z dziedziny filozofii sprawiła, że Henrik Fexeus szybko stał się najsłynniejszym szwedzkim specjalistą zajmującym się manipulacjami psychologicznymi, a także iluzjonistą skupiającym się na działaniu ludzkich umysłów i propagatorem wiedzy na temat podświadomych metod komunikacji oraz wpływania na innych. Napisał siedem książek, których łączny nakład w Szwecji przekroczył pół miliona egzemplarzy, a które zostały przetłumaczone na dwadzieścia sześć języków.

W oparciu o kwestie zaprezentowane w książce „Gry o władzę” Henrik oceniał podczas kampanii wyborczej w 2014 roku autorytet szwedzkich polityków i ich metody sprawowania władzy.

gry o wladze 2

„Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek podjąć próbę nakłonienia kogoś do tego, by postąpił zgodnie z Twoją wolą? Jeśli udzielisz odpowiedzi twierdzącej, oznacza to, że gry o władzę nie są dla Ciebie niczym nowym” – pisze Fexeus.

 

Choć Fexeus odnosi znaczące sukcesy na rynku wydawniczym, prawdziwym żywiołem Szweda są występy sceniczne. Stworzona przez Henrika wyjątkowa odmiana sztuki iluzji oraz stosowane przez niego niezwykłe techniki psychologiczne sprawiają, że jego pokazy cieszą się na całym świecie niezwykłym powodzeniem. W 2009 roku otrzymał on w Stanach Zjednoczonych prestiżową nagrodę „Dunninger Memorial Award”, przyznaną za „wybitny profesjonalizm przejawiany podczas występów w roli mentalisty”. Jest zaangażowany również w międzynarodowy projekt filmowy „Star Trek Wars Gatekeeper”, za którym stoi George Lucas. W tej gigantycznej produkcji Henrik sprawuje funkcję doradcy, robiącego użytek ze swoich niezwykłych umiejętności.

 

 

Henrik Fexeus Gry o władze. Potężny arsenał metod osiągania celów. One działają.

Tytuł oryginału: The Power Games – Gentle Methods for Getting Your Way All the Time (Maktspelet)

Przekład: Krzysztof Krzyżanowski

Ilość str. 336, format: 135x210mm, oprawa miękka ze skrzydełkami, cena: 39,00 zł

Premiera: 21 września 2015r

 

http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=568

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Studio Emka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.