"Jak zostać sławną" Anny Powierzy

"Jak zostać sławną" Anny Powierzy
Jak zostać sławną?

Wydawnictwo Otwarte poleca książkę Anny Powierzy Jak zostać sławną – zabawną powieść z przymrużeniem oka pokazującą codzienne życie serialowej gwiazdy.

A cóż to za urocza książka! Czytając, bawiłam się świetnie, i kategorycznie żądam więcej takich!!!

Joanna Chmielewska

  

 
Iza straciła pracę w lokalnym radiu. Jedzie do Warszawy szukać szczęścia. W końcu udaje jej się przypadkowo dostać na  casting… do roli głównej bohaterki nowego serialu. Przekonana, że to rozmowa kwalifikacyjna do pracy w radiu, z rosnącą podejrzliwością reaguje na nietypowe pytania i dochodzi do wniosku, że to w rzeczywistości nabór pań do agencji towarzyskiej. Tymczasem Reżyser i Producent są nią zachwyceni…
Iza dostaje rolę. I z dnia na dzień staje się gwiazdą. A ludzie wokół wariują: sąsiad ją śledzi, kolega z planu próbuje uwieść, sklepowa organizuje rozdawanie autografów w warzywniaku, matka zmienia się w bezlitosnego agenta, paparazzi czyhają na każde potknięcie. Czy aktorka z przypadku poradzi sobie w świecie show-biznesu?

Anna Powierza – aktorka obdarzona poczuciem humoru i potrafiąca spojrzeć na siebie i świat z dystansem. Grała między innymi w Pannie Nikt Andrzeja Wajdy i filmach Marka Koterskiego Nic śmiesznego, Ajlawju, Dzień świra. Popularność przyniosła jej rola Czesi w serialu Klan.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.