Konferencja "e-commerceStandard 2007. Sposoby na sukces w handlu internetowym"

Konferencja "e-commerceStandard 2007. Sposoby na sukces w handlu internetowym"
Konfrontacja szefów dwóch najważniejszych księgarni sprzedających w sieci – Merlin.pl i Empik.com, wystąpienie dyrektora generalnego PayPal na Europę Środkowo-Wschodnią, porady specjalistów z największych firm działających na rynku handlu internetowego w Polsce m.in. Allegro, eBay, AllPay, eCard. To wszystko już 3 i 4 października na konferencji „e-commerceStandard 2007. Sposoby na sukces w handlu internetowym”, którą organizuje Internet Standard.

Tomasz Cisek, dyrektor Empik.com, będzie mówił o handlu w sieci z perspektywy clicks&bricks, czyli sklepu tradycyjnego, który wchodzi ze sprzedażą w internet. Zaraz po nim wystąpi Krzysztof Jerzyk, wiceprezes Merlin.pl, który opowie z kolei jak przedstawia się perspektywa z punktu widzenia firmy clicks&bricks, czyli sklepu internetowego, który wychodzi ze sprzedażą poza sieć. Poza tym szykuje sie ponad 25 innych wystąpień.

Polski rynek e-commerce ma się coraz lepiej, obroty z tytułu handlu online wyniosły w 2006 r. ok. 5 mld złotych, przynajmniej raz z zakupami w sieci zetknęło się już 2/3 polskich internutów, którzy mogli dokonać zakupu w jednym z kilku tysięcy sklepów.
 

Kategorie: nowe technologie

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.