Abonament Legimi na Kindle

Abonament Legimi na Kindle

Przegląd

We wrześniu informowaliśmy naszych czytelników, że Legimi przygotowuje się do wprowadzenia subskrypcji na Kindle. Od dzisiejszego popołudnia użytkownicy tego czytnika mogą dołączyć do grona odbiorców Legimi. (Abonament Legimi wkrótce na Kindle )

Udostępnienie abonamentu posiadaczom najpopularniejszej marki czytników ebooków pozwoli Legimi na znaczące zwiększenie grona klientów. Szacuje się, że stworzone przez Amazon urządzenia to ok ⅔ wszystkich czytników w Polsce. Usługa udostępniona zostanie posiadaczom czytników Kindle z dotykowymi ekranami w następujących pakietach:

  • ebooki bez limitu (od 32,99 zł miesięcznie), umożliwiający dodanie 3 nowych ebooków co miesiąc

  • ebooki + audiobooki bez limitu (od 39,99 zł miesięcznie), umożliwiający dodanie 5 nowych ebooków co miesiąc

W trwającej do 30 października promocji można zamówić wybrany abonament bez zobowiązania w cenie równej miesięcznej subskrypcji z umową na 12 miesięcy. Osoby korzystający z Legimi na Kindle zyskają dostęp do ok. 7 000 tytułów, wśród nich takich hitów ostatnich miesięcy, jak Mężczyzna, który gonił swój cień, Wilcze Leże, Zapisane w wodzie. Są także tytuły nagradzane – m.in. Nike 2017 (Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka) oraz książki tegorocznego Noblisty Kazuo Ishiguro. Grono wydawców obejmuje m.in. największych graczy na rodzimym rynku: Albatros, HarperCollins Polska, Fabryka Słów, Czarna Owca, Czarne i in. Katalog z każdym dniem powiększany będzie o kolejne tytuły.

W ramach wykupionego pakietu oprócz Kindle możliwe jest korzystanie z 3 dodatkowych urządzeń (smartfon, tablet, komputer) z nielimitowanym dostępem do całego katalogu abonamentowego (ponad 20 000 ebooków i audiobooków). Osoby chcące skorzystać z dodatkowego czytnika mogą po aktywacji abonamentu w ustawieniach konta włączyć taką opcję w cenie 20 zł miesięcznie. Z Kindle skorzystają też subskrybenci w ofertach operatorów komórkowych (Play, T-Mobile, Plus). Wyłączeni z niej będą natomiast posiadacze pakietów bibliotecznych. Na start aplikacja Legimi służąca do synchronizacji z Kindle dostępna jest na Windows, a w ciągu kilku tygodni planowane jest przygotowanie wersji na Mac OS. Synchronizacja konieczna będzie raz na miesiąc (w wypadku jej braku nie będzie możliwe dalsze otwieranie plików z ebookami).

Jednocześnie z udostępnieniem subskrypcji na Kindle do Legimi wraca unikatowa oferta czytnik za 1 zł. Od dziś dostępne będą 3 modele czytników: PocketBook Touch Lux 3 (również w najnowszej wersji Gold), inkBOOK Prime i inkBOOK Classic 2. W promocji trwającej do 30 października najtańszy z abonamentów Legimi ofercie z czytnikiem kosztować będzie 44,99 zł. Poza działalnością w Polsce Legimi rozwija swoje usługi poza granicami. W ubiegłym tygodniu w Niemczech wystartowała usługa czytnik za 1 Euro, natomiast na początek 2018 r. planowane jest uruchomienie analogicznego projektu w Chinach. W celu zdynamizowania tych procesów Legimi zrealizowało we wrześniu publiczną emisję obligacji, pozyskując w ten sposób 3 mln złotych.

Szczegóły oferty dostępne będą na stronie www.legimi.pl/kindle

 

Kategorie: nowe technologie
Tagi: Kindle, Legimi

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.