Audio Kurs Włoski Kurs podstawowy mp3 – najnowszy kurs wydawnictwa Edgard

Audio Kurs Włoski Kurs podstawowy mp3 – najnowszy kurs wydawnictwa Edgard
Audio Kurs Włoski Kurs podstawowy mp3 – najnowszy kurs wydawnictwa Edgard

 

 
 
Edgard, wiodący wydawca nowoczesnych programów i Audio Kursów do nauki języków obcych, zaproponował kolejny tytuł z serii Audio Kurs mp3 – Włoski Kurs podstawowy mp3.

Włoski Kurs podstawowy mp3 przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego i przygotować się do podróży. Obejmuje 11 lekcji uczących 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, niezbędnych podczas, np. pytania o drogę, zakupów, zamawianie potraw w restauracji, nagłego zdarzenia, a także minipodręcznik, który zaznajamia z najważniejszymi zagadnieniami gramatycznymi.
Na płycie, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające – łącznie ponad 70 minut nagrań profesjonalnych lektorów – rodowitych Włochów i polskich aktorów.

Dodatkową atrakcją Włoski mp3 jest obecność specjalnie przygotowanego programu komputerowego – do trwałego opanowania słówek z Kursu. Przy pomocy kilku rodzajów ćwiczeń i testów Uczeń utrwala nowo poznany materiał i doskonali umiejętność pisania oraz tłumaczenia.

W drukowanej książeczce (48 s.) znajdują się pełne teksty nagrań, słowniczek, pytania sprawdzające i klucz odpowiedzi.

Dystrybucję tego kursu, a także pozostałych z serii Audio Kurs prowadzą: Dictum, FK Olesiejuk, Wkra, Azymut, Matras, Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka, Szawal, Polanglo.

W serii Audio Kurs ukazały się:
Kursy podstawowe – do nauki 11 języków, m.in. Hiszpański, Francuski, Czeski, Duński, Szwedzki, Niderlandzki.
Kursy do pracy i przed wyjazdem: Angielski Praca za granicą, Angielski w pracy – Office English, seria Na wakacje: Angielski, Hiszpański, Włoski, Francuski;
Kursy dla średnio zaawansowanych: At Work, Travel, Business English, Adventure;
Kursy dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych: Idiomy, Phrasal Verbs 1 i 2, seria World Today I-III, Niemiecki W pracy, W podróży.
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.