Nowa odsłona bestsellerowej serii „Nie gryzie” wydawnictwa Edgard teraz w kolorze!

Przegląd

Praktyczne kursy do samodzielnej nauki języków obcych dla początkujących: gramatyka, słownictwo, nagrania, gotowe zwroty konwersacyjne

Kursy do nauki języków obcych z bestsellerowej serii Nie gryzie! to wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą w szybko i skutecznie przyswoić podstawy języka. W książce znajdą interesujące dialogi, przystępnie wyjaśnioną gramatykę oraz liczne ćwiczenia.

Naukę ułatwia minisłowniczek trudniejszych wyrazów na marginesie, które zostały zebrane także w zbiorczym słowniczku na końcu książki. W każdym zestawie dostępne są nagrania na płycie w wykonaniu native speakerów, co pozwala na opanowanie prawidłowego akcentu i ćwiczenie rozumienia ze słuchu.

W i ciągle rozwijanej serii Nie gryzie! dostępne są materiały do nauki aż 23 języków obcych na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym! W nowej odsłonie szata graficzna i układ treści są jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika kolorowe zdjęcia, tabele i podkreślenia najważniejszych rzeczy sprawiają, że nauka będzie przyjemniejsza i skuteczniejsza. Nowością jest także kurs Rosyjski nie gryzie.

W kolorowej serii Nie gryzie! ukazały się:

Rosyjski, francuski, hiszpański, niemiecki, angielski

Cena: 35,90 zł

W serii Nie gryzie!  dostępne są także języki:

rumuński, perski, szwedzki, niderlandzki (także na poziomie średnio zaawansowanym), koreański (także dla znających podstawy), litewski, hindi, czeski, włoski, norweski, japoński, arabski, turecki, chiński, duński, portugalski, ukraiński, polski

Cena: 24,90, 29,90 lub 34,90 zł

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.