Dla wyjeżdżających do Włoch i Watykanu – Włoski Na wakacje wydawnictwa Edgard

Dla wyjeżdżających do Włoch i Watykanu – Włoski Na wakacje wydawnictwa Edgard
Dla wyjeżdżających do Włoch i Watykanu – Włoski Na wakacje wydawnictwa Edgard

 

 
 
Wyjeżdżającym na wycieczkę, urlop lub pielgrzymkę do Włoch i Watykanu wydawnictwo Edgard poleca kolejny tytuł z serii Audio Kurs – Włoski Na wakacje.

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Audio Kurs uczy włoskich słówek i zwrotów niezbędnych w trakcie podróży, wypoczynku, zwiedzania czy uprawiania sportu. Dzięki 16 dialogom poznajemy słownictwo przydatne w różnych sytuacjach: podczas rezerwowania noclegu, zakupów, odprawy bagażowej, zamawiania dania w restauracji, kupowania biletu, wypożyczania samochodu, czy nawet wizyty u lekarza.

Audio Kurs Włoski Na wakacje obejmuje 16 lekcji, 73 minuty nagrań rodowitych Włochów, oraz podręcznik (32 strony) zawierający pełny ich zapis oraz tłumaczenia zdań i dialogów. Płyty można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Audio Kurs szybko uczy porozumiewania się w języku włoskim w praktycznych sytuacjach, oswaja z jego brzmieniem i wymową. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie, w autobusie i w drodze do pracy lub szkoły.

Dystrybucję tego kursu, a także pozostałych z serii Audio Kurs prowadzą: Dictum, FK Olesiejuk, Wkra, Azymut, Matras, Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka, Polanglo.

W serii Audio Kurs ukazały się:
Kursy podstawowe – do nauki 11 języków, m.in. Włoski, Hiszpański, Czeski, Szwedzki, Niderlandzki.
Kursy do pracy i przed wyjazdem: Angielski Praca za granicą, Angielski w pracy – Office English, seria Na wakacje: Angielski, Hiszpański, Francuski;
Kursy dla średnio zaawansowanych: At Work, Travel, Business English, Adventure;
Kursy dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych: Idiomy, Phrasal Verbs, seria World Today I-III, Niemiecki W pracy, W podróży.

Cena 19,99
Więcej informacji www.jezykiobce.pl
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.