Chiński dla początkujących – najnowszy Audio Kurs wydawnictwa Edgard

Chiński dla początkujących – najnowszy Audio Kurs wydawnictwa Edgard
Chiński dla początkujących – najnowszy Audio Kurs wydawnictwa Edgard

 

 
 
Na rynku pojawiła się nieoceniona pomoc dla chcących się uczyć języka chińskiego – Chiński Kurs podstawowy (2 x Audio CD) wydawnictwa Edgard.
 
Audio Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw języka chińskiego. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Państwa Środka w podróż biznesową, w celach turystycznych lub na studia. Chiński Kurs podstawowy uczy 1500 najważniejszych słów i zwrotów, niezbędnych dialogów oraz podstaw gramatyki.

Audio Kurs obejmuje ponad 140 minut nagrań i uczy najbardziej potrzebnych słówek i wyrażeń, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, nagłe zdarzenia. W drukowanym podręczniku (68 stron) zastosowano dwojaki sposób zapisu chińskich znaków – alfabet ideograficzny i transkrypcję fonetyczną pinyin.
W książeczce znajdujemy przejrzysty zapis nagrań, funkcjonalne słowniczki, informacje o języku oraz podstawowe zasady gramatyczne. Na dwóch płytach, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, zamieszczono także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające. Ostatnia lekcja poświęcona jest w całości wymianie handlowej – uczy słownictwa i wyrażeń niezbędnych dla każdego przedsiębiorcy udającego się do Chin w podróż służbową.

Ten wyjątkowy Audio Kurs szybko uczy porozumiewać się w języku chińskim (mandaryńskim) w praktycznych sytuacjach, oswaja z jego brzmieniem oraz zapoznaje z prawidłową wymową słówek. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie i w drodze do pracy.

Dotychczas w serii Audio Kurs ukazały się: Kurs podstawowe – do nauki 11 języków;
Angielski Praca za granicą, Angielski w pracy – Office English;
Angielski dla średnio zaawansowanych: At Work, Travel, Business English, Adventure;
Angielski dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych: Idiomy, Phrasal Verbs; seria World Today I-III; Niemiecki dla średnio zaawansowanych: W pracy, W podróży.

Cena 29,90
Więcej informacji www.jezykiobce.pl
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.