Szwedzki Kurs podstawowy wydawnictwa Edgard już w sprzedaż

Szwedzki Kurs podstawowy wydawnictwa Edgard już w sprzedaż
Szwedzki Kurs podstawowy wydawnictwa Edgard – już w sprzedaży

 

 
 
Do wyruszających w podróż, wyjeżdżających do pracy lub na studia do Szwecji wydawnictwo Edgard adresuje swój najnowszy samouczek z serii Audio Kurs. Szwedzki Kurs podstawowy uczy najważniejszych słów i zwrotów, zapoznaje z praktycznymi rozmówkami oraz zaznajamia z podstawami gramatyki języka szwedzkiego. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w drodze do pracy lub szkoły, w samochodzie lub w autobusie.
 
Kurs podstawowy przygotowano z myślą o osobach początkujących, zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka szwedzkiego i przygotować się do podróży. Kurs polecany jest wyjeżdżającym do Szwecji, zarówno do pracy, na studia, jak i w celach turystycznych.
 
Audio Kurs Szwedzki to 12 lekcji uczących blisko 1500 najbardziej potrzebnych szwedzkim słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, nagłe wypadki, rozmowa o pracę. W drukowanym podręczniku (64 strony) znajdują się pełne teksty wszystkich nagrań, słowniczek do każdej lekcji oraz najważniejsze informacje gramatyczne. Na dwóch płytach, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające. Łącznie ponad 130 minut nagrań profesjonalnych lektorów – Szwedów i polskich aktorów.
 
Audio Kurs szybko uczy porozumiewać się w języku szwedzkim w praktycznych sytuacjach, zapoznaje z jego brzmieniem oraz doskonali wymowę.
 
Dystrybucję tego kursu, a także pozostałych z serii Audio Kurs prowadzą: Dictum, Wkra, Azymut, Matras, Omnibus, Polanglo.
 
W serii Audio Kurs ukazały się:
Kursy podstawowe – do nauki 10 języków obcych;
Kursy do pracy i przed wyjazdem: Angielski Praca za granicą, Angielski w pracy – Office English, Angielski Na wakacje;
Kursy dla średnio zaawansowanych: At Work, Travel, Business English, Adventure;
Kursy dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych: Idiomy, Phrasal Verbs, seria World Today I-III, Niemiecki W pracy, W podróży.
 
Cena 29,90
Więcej informacji www.jezykiobce.pl
 
Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.