"Narty i snowboard" od dziś w księgarniach

"Narty i snowboard" od dziś w księgarniach
Cathy Struthers
„Narty i snowboard”
Dom Wydawniczy Rebis 
 
 
 
To świetny poradnik dla tych wszystkich, którzy chca wiedziec, jak doskonalić swoje umiejętności i wspaniale bawić się na stokach.

Osiemnaście lat temu, ubrana w gustowny jaskraworóżowy kombinezon z C&A, po raz pierwszy przypięłam narty. Tak zaczął się mój życiowy romans z białym puchem. Sześć lat później krawędziowałam już na snowboardzie. Od lat nie spędziłam letniego urlopu na plaży. Niezależnie od tego, czy kręci cię dawka adrenaliny, towarzystwo czy niesamowite uczucie wolności, flirt ze sportami zimowymi wymaga wysiłku, ale też może okazać się jedną z najbardziej satysfakcjonujących sfer twojego życia. A teraz, poproszę mojego grzańca!

 
Cathy Struthers

Narty i snowboard to przewodnik po napompowanym adrenaliną świecie sportów zimowych, napisany przez eksperta. Czas zjechać z głównych tras na prawdziwy plac zabaw pełen pomysłów, wskazówek i rad, dzięki którym dowiesz się:

  • Jak optymalnie skorzystać z urlopu, odpowiednio przygotowując się do niego kondycyjnie;
  • Które obiekty są przyjazne rodzinom;
  • Jakimi skarbami są rzadko odwiedzane przez narciarzy kurorty;
  • Które hotele i domy w górach są na topie;
  • Jak znależć tani sposób na ekscytujące przeżycia – urlop na stoku nie musi doprowadzić cię do bankructwa.
 
Wykorzystaj jeden z naszych pomysłów…
 
Jesteś bystry, poważnie podchodzisz do tematu i nieźle się już w nim orientujesz. Ale sama pasja nie wystarczy, więc powodowany ambicją lub ciekawością szukasz obecnie wskazówek i technik, które pomogą ci rozwinąć swoje umiejętności.
 
Dwie obietnice:
 
Pierwsza – nie będziesz musiał brnąć przez potok słów ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, aby natrafić na okruchy madrości.
 
Druga – nasi autorzy nie będą odnosić się do ciebie z wyższością, ponieważ wiedzą jak to jest być na twoim miejscu.
 
Gdy CATHY STRUTHERS nie jest akurat na stoku, pracuje jako redaktor ds. zdrowia dla „Coolera”, czasopisma sportowego dla kobiet. Pisze także o sportach zimowych dla dodatku „Style” do „Sunday Times’a” i wydawanego przez „Daily Mail” „Ski and Snowboard” oraz dla „Health and Fitness”.

 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.