Nowość Flashbook.pl

Nowość Flashbook.pl
Jeszcze w lutym wydawnictwo Flashbook.pl zaprezentuje książkę „Techniki Manipulacji. 30 sekretów wytrawnych manipulantów” – polskie wydanie niemieckiej książki dwóch naukowców – dr Andreasa Edmullera i dr Thomasa Wilhelma.
 

Książka „Techniki manipulacji. 30 sekretów wytrawnych manipulantów” przedstawia sposoby dzięki którym niektórzy ludzie tak łatwo potrafią skłaniać innych do zmiany zdania. Książka przedstawia ponad 30 najczęstszych sztuczek manipulantów i uczy jak się przed nimi bronić. Otwiera czytelnikowi oczy na rzeczy, z których większość ludzi w ogóle nie zdaje sobie sprawy. Autorzy w szczegółowy sposób opisują kilkadziesiąt sposobów manipulacji używanych w relacjach służbowych, w prywatnych dyskusjach, ale także w życiu publicznym. Książka jest przygotowana tak, żeby po jej lekturze łatwo było praktycznie wykorzystać przedstawioną w niej wiedzę.

Książka ukaże się w formacie 16×21,5 cm, w miękkiej oprawie. Cena okładkowa książki wyniesie 24 zł 90 gr. Szczegóły dotyczące publikacji znajdują się na stronie www.flashbook.pl. Hurtową dystrybucją książki zajmuje się Grupa A5 z Łodzi. Książka jest objęta patronatem portali Bankier.pl, Interia.pl i Twoja-firma.pl.

Flashbook.pl (www.flashbook.pl) to wydawnictwo specjalizujące się w poradnikach biznesowych i publikacjach dotyczących samorozwoju. Większość oferty stanowią polskie edycje wybranych, zagranicznych pozycji uznanych wydawców, m.in. niemieckiej oficyny Haufe Verlag. Ksiażki wydawnictwa Flashbook.pl są dostępne w największych księgarniach na terenie całego kraju. 

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.