Nowe mapy Południowej Wielkopolski dla aktywnych turystów

Nowe mapy Południowej Wielkopolski dla aktywnych turystów
TOPMAPA – Nowe mapy Południowej Wielkopolski dla aktywnych turystów
 
Na rynku księgarskim ukazały się w lipcu trzy nowe, ciekawe mapy Południowej Wielkopolski. Wydawnictwo Kartograficzne Pietruska & Mierkiewicz opublikowało mapę turystyczną i rowerową okolic Leszna oraz mapę Gminy Przemęt i Przemęckiego Parku Krajobrazowego.
 
logo
  Leszno / Mapa turystyczna
Praca Zbiorowa
 
 
Mapa turystyczna okolic Leszna w skali 1 : 85 000 obejmuje swym zasięgiem najciekawsze tereny południowej Wielkopolski. Na północy mapa sięga do Śmigla i Parku Krajobrazowego im. D. Chłapowskiego, na zachodzie przedstawia tereny Przemęckiego Parku Krajobrazowego, na południu kończy się za Bojanowem, zaś na wschodzie w okolicach Gostynia. Na odwrocie mapy zostały zamieszczone propozycje wycieczek dla osób zmotoryzowanych i pieszych.
logo   Leszno / Mapa rowerowa – część wschodnia
Praca Zbiorowa
 
Mapa rowerowa wschodniej części okolic Leszna w skali 1 : 55 000 to propozycja dla wszystkich rowerzystów. Przedstawia 17 tras rowerowych wytyczonych w pobliżu Leszna o łącznej długości ponad 360 km. Mają one zróżnicowaną długość oraz stopień trudności. Najkrótsza liczy 7 km, zaś najdłuższa i najbardziej wymagająca Osiecka Pętla Crossowa – ponad 43 km.
logo   Gmina Przemęt / Mapa turystyczna
Praca Zbiorowa
 
Gmina Przemęt – mapa turystyczna w skali 1 : 60 000 obejmuje tereny Gminy Przemęt oraz Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Jest to doskonały przewodnik dla turystów pieszych i rowerowych po jednym z najciekawszych terenów wypoczynkowych południowej Wielkopolski.
 
Aby uzyskać więcej informacji kliknij na okłdke.
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.