G+J rozpoczyna wydawanie "Literatury w szpilkach"

G+J rozpoczyna wydawanie "Literatury w szpilkach"

G+J rozpoczyna wydawanie „Literatury w szpilkach”

„Literatura w szpilkach” to najnowsza kolekcja światowych bestsellerów literatury kobiecej przygotowana przez G+J Gruner+Jahr Polska do sprzedaży kioskowej. Pierwsza książka – napisana przez Helen Fielding „Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules” – trafi na rynek w najbliższy piątek, 15 lipca. Od 29 lipca w sprzedaży będzie bestseller Allison Pearson „Nie wiem jak ona to robi”, zaś od 12 sierpnia – „Pod słońcem Toskanii” Frances Mayes.
 
Nową kolekcję książek G+J – sygnowaną logo miesięcznika Claudia – tworzą błyskotliwe współczesne powieści popularnych na całym świecie autorów. Wątki obyczajowe przeplatane z romansowymi, język żywy i dowcipny, postaci odważne, z fantazją i wyobraźnią – każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie.
 
Kolejne tytuły z serii „Literatura w szpilkach” – każdy w cenie 9,90 zł za egzemplarz – będzie można kupić co dwa tygodnie w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju, zamówić telefonicznie: (22) 640 07 19-20, e-mailem: literatura@bizz.pl lub kupić na stronie www.szpilki.bizz.pl.
 
Wprowadzeniu serii na rynek towarzyszyć będzie kampania telewizyjna (TVP1, TVP2, TVP3, TVN, TVN Siedem, Polsat, TV4), radiowa (Radio Zet – patron medialny) i prasowa (tytuły G+J).
 
„Literatura w szpilkach” to trzecia kolekcja książek G+J do sprzedaży kioskowej. W 2005 roku na rynek trafiły również polskie bestsellery literatury kobiecej pod hasłem „Literatura na obcasach” oraz trzymające w napięciu powieści sensacyjne Roberta Ludluma i Johna Grishama w ramach serii „Mistrzowie sensacji”. Wszystkie tytuły w cenie 9,90 za egzemplarz.
 
Informacje o książkach:
 
Helen Fielding, „Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules”
 
 
Olivia Joules, nieustraszona, olśniewająco piękna, niezależna dziennikarka pisząca o sprawach związanych z modą i urodą, niespodziewanie przeistacza się w superszpiega. W palącym słońcu Miami, Los Angeles, królestwie implantów, na połyskliwych wodach Karaibów i pustyniach Arabii Olivia Joules, uzbrojona w szpilkę do kapelusza, ostry jak brzytwa dowcip i stanik ze specjalnymi fiszbinami, staje do walki z siłami terroru.
Helen Fielding jest autorką książek: „Dziennik Bridget Jones”, „W pogoni za rozumem. Dziennik Bridget Jones” i „Potęga sławy”.
 
premiera 15 lipca
cena 9,90 zł
 
 
Allison Pearson, „Nie wiem, jak ona to robi”
 
 
Zabawny dziennik Kate Reddy, młodej kobiety, która zamiast kalorii liczy minuty, rozpaczliwie usiłując pogodzić pracę na eksponowanym stanowisku z rolą matki i żony. Mimo, że dwoi się i troi, coraz bardziej traci kontakt z dziećmi i oddala się od męża.
W końcu musi przyznać, że tak się nie da, że musi coś zmienić w swoim życiu. Ale co?
 
premiera 29 lipca
cena 9,90 zł
 
 
Frances Mayes, „Pod słońcem Toskanii”
 
 
Niezwykle ciepła i pogodna autobiograficzna powieść Frances Maye, doceniona zarówno przez czytelników, jak i krytyków, którzy pisali, że otwierając tę książkę można niemal poczuć smak suszonych pomidorów i zapach delikatnego włoskiego wina.
Pisarka po rozwodzie przeżywa kryzys twórczy i emocjonalny. Za namową przyjaciółki wyjeżdża odpocząć do słonecznej Toskanii. Na miejscu, pod wpływem nagłego impulsu kupuje malowniczo położony stary dom na wsi, a w jego remontowanie i urządzanie wkłada całe swe serce. Rozkoszuje się urodą romantycznych zakątków Włoch, spokojnym stylem życia oraz smakiem potraw. W końcu Frances znajduje nie tylko ukojenie, ale także przyjaźń i miłość.
 
premiera 12 sierpnia
cena 9,90 zł
 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.