Nieaktualne edycje przewodników Berlitz na rynku

Nieaktualne edycje przewodników Berlitz na rynku
Nieaktualne edycje przewodników Berlitz na rynku
 
Uwaga! Na rynku pojawiły się stare wydania przewodników opatrzone logo Berlitz dostępne po cenach dumpingowych! Jest to nie tylko uderzenie w wydawnictwo, ale przede wszystkim w klienta, który skuszony bardzo niską ceną, zakupuje stare, nieaktualne i dezinformujące przewodniki.
 
Ostrzegamy! Książki są niepełnowartościowe, z nie aktualizowanymi od lat informacjami! Tylko wydania z copyright Langenscheidt Polska są wydaniami legalnymi i aktualnymi (2004 i 2005 rok).
 
Zwracamy się do księgarzy, hurtowników i wszystkich zainteresowanych osób o zwrócenie uwagi na fakt, że jedynym legalnym wydawcą i dystrybutorem w Polsce od marca 2004 roku słowników, rozmówek i przewodników marki Berlitz jest Wydawnictwo Langenscheidt Polska. Informowaliśmy o tym szeroko w lutym i marcu 2004 roku. Mimo tego, w hurtowniach nadal – po upływie ponad roku – pojawiają się stare pozycje wydane przez Wydawnictwo Edytor.
 
Mamy nadzieję, że w zwalczaniu takich działań zostaniemy poparci przez księgarzy i hurtowników, którzy usuną dezinformujące pozycje z oferty sprzedaży!
 
Wszystkich zainteresowanych powyższą sprawą lub ofertą Berlitz prosimy o kontakt z Wydawnictwem.
 
Więcej informacji o Berlitz: www.berlitzwydawnictwo.pl 
 
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.