Zapowiedzi Pascala „Atlas grzybów” i „Jazda konna”

Zapowiedzi Pascala „Atlas grzybów” i  „Jazda konna”
Zapowiedzi Pascala” „Atlas grzybów” i  „Jazda konna”

Już w czerwcu ukaże się „Atlas grzybów”, pierwsza tego typu, bogato ilustrowana publikacja opracowana z myślą o polskich grzybiarzach. Zawiera informacje na temat rozpoznawania gatunków, bezpieczeństwa, zatruć, opisuje nie tylko gatunki  popularne, ale te mało znane, cenne ze względu na walory smakowe.

Już w czerwcu ukaże się , pierwsza tego typu, bogato ilustrowana publikacja opracowana z myślą o polskich grzybiarzach. Zawiera informacje na temat rozpoznawania gatunków, bezpieczeństwa, zatruć, opisuje nie tylko gatunki  popularne, ale te mało znane, cenne ze względu na walory smakowe.

„Jazda konna” to kolejny przewodnik Wydawnictwa Pascal skierowany do osób poszukujących ciekawych sposobów  spędzania wolnego czasu oraz nowych pasji. Jak wszystkie tytuły z serii, napisany jest przez zespół praktyków. Odbiorcami tytułu są osoby zainteresowane jeździectwem i hodowlą koni, stąd zawiera on informacje teoretyczne i praktyczne, między innymi na temat ras koni, końskiej anatomii i fizjologii, historii hodowli, sportu, opieki, zdrowia, psychologia, ujeżdżania, jak również technik jazdy.
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.