NIKE – PODRĘCZNIKI. Nowa księgarnia firmowa WSiP

NIKE – PODRĘCZNIKI. Nowa księgarnia firmowa WSiP

WSiP otworzyły nową księgarnię firmową w Warszawie przy ul. Zgoda 12. Księgarnia mieści się w lokalu dzierżawionym od Domu Książki. Na początku listopada otwarto księgarnię przy ul. Jasnej 26. Czy będą kolejne? Anna Dróbka z WSiP powiedziała, że budowa własnej sieci sprzedaży detalicznej to jeden z elementów strategii rozwoju spółki, która ma już własny hurt księgarski po przejęciu na początku tego roku spółki Wkra.

O księgarni:

NIKE – PODRĘCZNIKI przy ul. Zgoda 12 to nowa księgarnia firmowa Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Jest to druga placówka – po otwartej na początku listopada księgarni przy ul. Jasnej 26. Obie księgarnie zastąpią "zagłębie podręcznikowe" przy Placu Dąbrowskiego. Wszystkich warszawiaków zapraszamy od piątku, 28 listopada. Fachowa obsługa oczekuje na klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19 oraz w soboty w godzinach 10-16. 
Do końca grudnia WSiP proponuje zakupy z 5% rabatem. Również w grudniu w stołecznym dodatku do "Gazety Wyborczej" drukowany będzie kupon rabatowy upoważniający do 10% zniżki na wszystkie pozycje dostępne w NIKE – PODRĘCZNIKI. 
Nowa księgarnia to przede wszystkim przestronne wnętrze. Na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni handlowej 272 m2 ustawiono nowoczesne regały, które zaprojektowano tak, aby zapewnić jak najłatwiejszy dostęp do publikacji. Przygotowano również wygodne miejsce dla klientów chcących bliżej zapoznać się z książkami. 
NIKE – PODRĘCZNIKI oferuje 25 000 tytułów. Podobnie jak placówka przy ulicy Jasnej 26, księgarnia proponuje zarówno publikacje WSiP, jak i innych oficyn. Można tu znaleźć wszystkie podręczniki szkolne. Cześć oferty stanowi także książka akademicka oraz szereg materiałów do nauki języków obcych. Księgarnia będzie zaopatrzona też w słowniki, repetytoria, testy, sprawdziany, przewodniki metodyczne, pomoce dydaktyczne itp. W stałej sprzedaży znajdzie się szeroki wachlarz lektur szkolnych oraz literatury młodzieżowej. Istotnym uzupełnieniem oferty są książki z dziedziny pedagogiki i psychologii oraz publikacje przydatne w indywidualnej pracy z uczniem, głównie w reedukacji, nauczaniu specjalnym, logopedii i terapii dzieci z różnego rodzaju dysfunkcjami. Szczególnie wiele publikacji można znaleźć w dziale z pozycjami do edukacji plastycznej i teatralnej oraz z poradnikami zawierającymi scenariusze gier i zabaw grupowych. W księgarni są też do nabycia gry edukacyjne, multimedia i inne materiały służące nauczaniu poprzez zabawę. Wiele książek jest przeznaczonych nie tylko dla pedagogów, ale i rodziców, pragnących stymulować rozwój swojego dziecka. 
NIKE – PODRĘCZNIKI będzie współpracować ze sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu placówka stanie się najlepiej zaopatrzoną księgarnią edukacyjną w Warszawie i zdoła elastycznie reagować na zapotrzebowania klientów. Planowane jest wprowadzenie możliwości zamawiania książek, których w danej chwili w księgarni nie ma. Dzięki takiemu rozwiązaniu NIKE – PODRĘCZNIKI będzie w stanie oferować o kilka tysięcy tytułów więcej.

inf. nadesłana

 

aktualności | archiwum | Sektory – Edukacja

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.