Virtualo startuje z topowymi tytułami na Kindle’a

Virtualo startuje z  topowymi tytułami na Kindle’a
 
Virtualo startuje z  topowymi tytułami na Kindle’a!


W ofercie dostępne są najlepsze tytuły topowych polskich wydawnictw takich jak Czarna Owca, Albatros, Drzewo Babel, Insignis, Wydawnictwo Literackie oraz Czarne

Nareszcie są – e-booki dla posiadaczy e-czytników Kindle! Na konwersję do formatu MOBI zdecydowało się już kilka bardzo znanych polskich wydawnictw czyli Czarna Owca, Albatros, Czarne, które postanowiły zaoferować w MOBI wszystkie swoje tytuły oraz Wydawnictwo Literackie, Insignis i Drzewo Babel, które stopniowo będą udostępniać kolejne ebooki w tym formacie. Ebooki w formacie MOBI są zabezpieczone watermarkiem.

W tym momencie w formacie MOBI można już nabyć 15 tytułów Wydawnictwa Czarne, a wśród nich takie jak „Biała gorączka” J. Hugo-Badera i „Gottland” M. Szczygła, „Obsoletki” J.Bargielskiej nominowane do NIKE. W styczniu pojawi się kolejnych kilkanaście tytułów (w tym nowości). Wydawnictwo Albatros udostępniło 14 tytułów, w tym najnowszy bestseller „Życie” Keitha Richardsa, jak również „Na gorącym uczynku” H. Cobena oraz „Jutro możesz zniknąć” autorstwa L. Child, „Malowany ptak” J. Kosińskiego oraz „Czarna bezgwiezdna noc” S. Kinga.

Wydawnictwo Literackie udostępniło ebooki Cormaca McCarthy’ego m.in. „Suttree”, a Drzewo Babel najnowszą powieść Paulo Coelho „Alef”. Wydawnictwo Insignis w formacie MOBI na początek udostępniło najnowszy bestseller czyli biografię „Steve Jobs”. Pozostałe tytuły pojawią się w ofercie tuż po Świętach. Dodatkowo wszystkie ebooki w formacie MOBI na Virtualo.pl do 02.01.2012 są objęte 15% rabatem.

    

Prawdziwą niespodziankę zrobiło swoim eCzytelnikom wydawnictwo Czarna Owca, które udostępniło 30 topowych tytułów w formacie MOBI z gwiazdkowym rabatem. W dniach 22.12. – 2.01.2012 ebooki w formacie MOBI dostępne będą w cenach 14,99 oraz 19,99 – Stieg Larsson i trylogia Millennium, Leif GW Persson, Liza Marklund, Håkan Nesser, Åke Edwardson, Camilla Läckberg, a także „Sztuka kochania” Michaliny Wisłockiej, powieść szpiegowska „Nielegalni”, czy „Mr. Pebble i Gruda” Mariusza Ziomeckiego, zdobywająca entuzjastyczne recenzje. 4 miesiące przed premiera wydania papierowego – Czarna Owca udostępniła kolejny tytuł Åke Edwardsona „Niebo to miejsce na ziemi”.

Na konwersję do formatu zdecydowały się również wydawnictwa: W.A.B. oraz Zysk i Ska, których tytuły na Kindle będą dostępne już w styczniu. „Oczekujemy na pozytywną decyzję od kolejnych wydawnictw, które z nami współpracują. Decyzja dotyczy zarówno konwersji do formatu MOBI, jak również zabezpieczania przez nas ebooków w formacie EPUB watermarkiem” – mówi Robert Rybski, Prezes Virtualo. Szybkie pozyskanie tak dobrej oferty w formacie MOBI, świadczy o dużym zaangażowaniu topowych polskich wydawnictw, które aktywnie wpływają na rozwój rynku ebooków. 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.